Marka GREE to już 25 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji klimatyzatorów.Działamy na sześciu kontynentach i w kilkudziesięciu krajach. Polacy cieszą się naszymi usługami od ponad 13 lat. To, co wyróżnia nas od konkurencji, to nowatorski styl i komfort klimatyzacji zachowany w trosce o dobro środowiska.Od lat możemy spełniać marzenia 170 milionów klientów, którzy nam zaufali, a takżechwalić się, że co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabrykach GREE.

W czym tkwi nasz sukces?

W wizji, którą od 13 lat staramy się wdrażać również w Polsce.

Kilkaset tysięcy osób każdego dnia dba, by nasze produkty były synonimem nie tylko komfortu, jakości i nowatorskiego stylu, ale również ekologii.

Dlaczego GREE?

Bo to gwarancja komfortu, jakości, ekologii i nowatorskiego stylu..

Nasza sieć sprzedaży obejmuje pięć lokalizacji na terenie Polski – Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Bydgoszcz. Zapraszamy do naszych oddziałów, w których mogą Państwo zapoznać się bliżej z ofertą produktów marki GREE. Ze swojej strony gwarantujemy profesjonalną obsługę, wsparcie techniczne oraz konkurencyjną ofertę cenową.

Zobacz nasze katalogi

Klient indywidualny

Nasza oferta to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Pobierz

Klient komercyjny

Nasze produkty cechuje wszechstronność - są wykorzystywane zarówno w rozwiązaniach indywidualnych, jak i przy olbrzymich inwestycjach komercyjnych.

Pobierz