Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

PULAR – odkrycie roku 2021! Już dostępny!

08 kwietnia 2021

Nowy klimatyzator Pular od Gree to połączenie atrakcyjnej ceny i bogatych możliwości. Szerokie opcje sterowania, samooczyszczanie czy automatyczne żaluzje pionowe i poziome – to teraz standard dostępny wcześniej wyłącznie dla klimatyzatorów wyższej klasy. Dodatkowo prosty i klasyczny design tego urządzenia sprawia, że wpasuje się do każdego domu czy mieszkania.

PULAR z segmentu „basic” na wyższy poziom!

Oto najważniejsze funkcje i cechy modelu Pular, które sprawiają, że urządzenie jest bardziej zaawansowane w stosunku do klimatyzatorów z oferty standardowej i wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli tego typu.

Wyższa efektywność energetyczna

Klimatyzator Pular w porównaniu do dotychczasowych podstawowych modeli Gree (Lomo Eco, Bora, Muse) charakteryzuje wyższa efektywność energetyczna zarówno dla chłodzenia jak i ogrzewania. Współczynnik efektywności chłodniczej klimatyzatora Pular osiągać może wartości wyższe nawet o około 10%, natomiast współczynnik efektywności ogrzewania nawet o 15%.

Większy komfort

Model Pular jako jedyne urządzenie w swojej klasie posiada 7 biegów wentylatora, 3 tryby snu oraz automatyczną poziomą i pionową żaluzję. Dzięki temu użytkownik może kontrolować intensywność i kierunek nawiewu w precyzyjny sposób, dopasowany do jego preferencji. Dla porównania standardowe klimatyzatory wyposażone są jedynie w  4 biegi wentylatora, 1 tryb snu oraz wyłącznie automatyczną poziomą żaluzję.

Cichy i dyskretny

Gree Pular charakteryzuje się ponadto cichszą jednostką wewnętrzną. Może on pracować z poziomem ciśnienia akustycznego nawet o 6 dB(A) niższym niż Bora, Muse i Lomo Eco. Pular posiada ponadto najmniejszą jednostkę wewnętrzną w ofercie klimatyzatorów ściennych Gree.

Automatyczne samooczyszczanie – tego wcześniej nie było

Wśród niedostępnych do tej pory funkcji, Pular wyposażony został w możliwość automatycznego samooczyszczania. Dzięki temu utrzymanie czystości urządzenia i wysokiej jakości powietrza nawiewanego jest wyjątkowo proste.

Szerokie opcje sterowania – niedostępne wcześniej dla serii podstawowej

Model ten jest również jedynym klimatyzatorem serii basic umożliwiającym sterowanie nie tylko pilotem i aplikacją WiFi, ale również opcjonalnie sterownikiem naściennym, centralnym, modułem pozwolenia na pracę, czy bramką BMS dla wszystkich wydajności od 2,5 d o 6,2 kW.

Więcej informacji oraz dane techniczne:

Gree Pular jest już w sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Dystrybutorami:
https://gree.pl/dystrybutorzy/

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie