Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Działaj z pasją, wybierz Gree! Startuje program lojalnościowy RAC/LCAC na sezon 2023

15 maja 2023

Dołącz do najnowszej edycji programu Gree Wspiera Instalatorów, w której nagradzamy pasjonatów komfortu!

Montując klimatyzatory Gree, zapewniasz swoim klientom najwyższej jakości klimatyczny relaks, a sobie nagrody, które pozwolą Ci działać z pasją nie tylko w pracy! Sam zdecyduj, co najbardziej Ci się przyda lub skompletuj cały zestaw, wymieniając punkty na kolejne nagrody.

Akcja pod hasłem „Działaj z pasją. Wybierz Gree” jest właśnie dla Ciebie. Zobacz już teraz, jakie to proste!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RAC, FREE MATCH PLUS, U-MATCH STANDARD i U-MATCH PLUS. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody.

Wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów. Punkty będą zapisywać się automatycznie na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady ich naliczania w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Jakie nagrody można zdobyć?

Nowa edycja Programu Lojalnościowego „Działaj z pasją. Wybierz Gree” zakłada sześć nagród pogrupowanych w 3 kategorie tematyczne. Każda nagroda ma przypisaną ilość punktów, za które można ją otrzymać.

W kategorii Gotowi na WORKOUT dostępne są do wyboru Smartwatch Xiaomi lub kije trekkingowe, które wspierają właściciela w dążeniu do sportowej formy. HALO, tu zdrowie, to podręczny alkomat, który pozwoli upewnić się, że możesz bezpiecznie wsiąść za kółko lub zestaw soda stream, który zapewni orzeźwienie w trakcie upalnych dni.  Z kolei AHOJ PRZYGODO! to nagrody w sam raz na letnią wyprawę i odrobinę zabawy: dron z kamerą 4K UHD i funkcją powrót GPS lub zestaw narzędzi, które mogą okazać się niezbędne podczas survivalu, biwaku, wycieczki rowerowej, myśliwskiej, wędkarskiej czy szybkiego wypadu za miasto.

A to nie wszystko. Bądź czujny – w trakcie programu przewidujemy dodatkowe nagrody – niespodzianki!

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, a więc użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności, po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Akcja trwa od 15 maja do 31 sierpnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!

W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie