Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

GREE. NO LIMITS.
bez ograniczeń! bez przerw!

20 czerwca 2024

Lubimy przerwy…. wakacyjne, świąteczne, obiadowe 😊 Ale nagradzać lubimy BEZprzerwy!

Dlatego uroczyście ogłaszamy początek nowej edycji programu GREE Wspiera Instalatorów pod hasłem GREE. NO LIMITS.

Dlaczego bez ograniczeń? Bo teraz to Ty decydujesz, czy swoje punkty z bieżącej edycji programu wymieniasz na nagrody, czy może zabierasz je ze sobą do kolejnej edycji! Co więcej – możesz to zrobić także tym razem! Wszystkie niewykorzystane punkty z programu GREE MASTERS pozostają na Twoim koncie i możesz je wymienić na dowolne nagrody w najnowszej edycji.

A co dla Ciebie mamy?

Idealne na lato, wygodne leżaki z logo Gree w dwóch opcjach kolorystycznych! To nasza sezonowa propozycja wśród wielu pakietów nagród do wyboru.

Szukasz czegoś bardziej uniwersalnego? Mówisz – masz!

Zbieraj punkty i wymieniaj je na najnowszy pakiet z kodem BLIK >> GREE CASH! TAK, teraz w naszym programie możesz wybrać nagrodę w postaci czeku BLIK, który szybko zamienisz na gotówkę w swoim bankomacie. Zapłacisz nim też za zakupy, wpisując kod BLIK w terminalu płatniczym! W Gree nie ma miejsca na limity. Więc zbieraj punkty i zamawiaj kolejne czeki BLIK!

A gdy gotówka Ci się znudzi 😉, mamy w zanadrzu inne MEGA propozycje – zajrzyj do zakładki NAGRODY i wybierz coś dla siebie! Tym razem przygotowaliśmy aż 14 nagród, w sześciu kategoriach tematycznych. Na aktywnych instalatorów czekają profesjonalne narzędzia, wygodna odzież, praktyczne agd, a nawet bestsellerowe modele klimatyzatorów Gree!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RACFREE MATCH PLUSU-MATCH STANDARD i U-MATCH PLUS. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody. Wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów. Punkty będą zapisywać się automatycznie na indywidualnym koncie użytkownika lub na koncie firmowym. Zasady ich naliczania w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, a więc użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności, po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Program trwa od 10 stycznia do 31 grudnia 2024 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!

W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie