Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

JESIENNE MUST HAVE – nowa edycja programu lojalnościowego “Gree Wspiera Instalatorów”

03 października 2022

Rusza siódma edycja Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów”. Tym razem mamy dla Was JESIENNE MUST HAVE! Zbieraj punkty i wymieniaj je, w czasie trwania akcji, na bardzo praktyczne i przydatne w codziennej pracy nagrody. Ubierz się na jesienne chłody i zaopatrz w podręczne akcesoria, a po pracy zapewnij sobie komfort z klimatyzatorem FAIRY SILVER idealnym do grzania!

Dołącz do Programu Gree już dzisiaj!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RAC, FREE MATCH PLUS, U-MATCH STANDARD i U-MATCH PLUS. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody.

Jakie nagrody można zdobyć?

Nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree „JESIENNE MUST HAVE” zakłada trzy Pakiety Nagród w zależności od ilości zebranych punktów.

Pakiet PRACA to zestaw akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy każdego instalatora. Pakiet PODRÓŻ to akumulatorowy wkrętak marki Bosch w podręcznej walizce oraz praktyczna odzież outdoorowa marki 4F wraz z torbą podróżną.  Z kolei pakiet KOMFORT zawiera natomiast jeden z naszych flagowych klimatyzatorów FAIRY SILVER, który oprócz wyjątkowo designerskiego wyglądu wyróżnia się wysoką wydajnością w ogrzewaniu pomieszczeń.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, a więc użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności, po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów. Punkty będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady ich naliczania w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 3 października do 21 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!

W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie