Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

LATO Z GREE – nowa edycja programu lojalnościowego “Gree Wspiera Instalatorów”

20 lipca 2022

Przed nami nowa odsłona Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów”. Zbieraj punkty i wymieniaj je, w czasie trwania akcji, na wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Od odzieży marki 4 F, przez oczyszczacz Gree, całoroczną lodówkę przenośną czy grill, aż po voucher wycieczkowy, ważny aż dwa lata!

Dołącz do Programu Gree już dzisiaj!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RAC, FREE MATCH PLUS, U-MATCH STANDARD i U-MATCH PLUS. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody.

Jakie nagrody można zdobyć?

Nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree zakłada aż cztery Pakiety Nagród w zależności od ilości zebranych punktów.

Pakiet Lato, Relaks, Lato Plus oraz pakiet Podróże. Nagrody, które można wymienić za punkty, to między innymi praktyczna, markowa odzież, oczyszczacz powietrza Gree, przenośna, całoroczna lodówka i grill, a nawet voucher wycieczkowy ITAKA o wartości 4000 zł, ważny przez dwa lata.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree. Są nimi użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności, po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu, wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów. Punkty będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady ich naliczania w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 20 lipca do 23 września 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!

W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie