Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Nowe korzyści dla instalatorów pomp ciepła w programie CIEPŁO Z GREE!

26 maja 2023

Instalujesz pompy ciepła Gree? Mamy dla Ciebie dobre wiadomości!

Przedłużamy czas trwania programu aż do 31 sierpnia . A to jeszcze nie wszystko! Od dziś mamy dla Ciebie jeszcze więcej korzyści:

2 x więcej punktów za pompę All in One

Każda pompa ciepła Versati Split lub Monoblok to 100 punktów w programie. Za rejestrację pompy Versati All in One od dziś nagradzamy podwójnie – na Twoje koto trafi od razu 200 punktów.

Punkty widoczne są na Twoim koncie użytkownika i możesz je wymienić w dowolnym momencie na wybrany pakiet nagród od Gree. Do wyboru masz 4 pakiety po 100 pkt, 2 pakiety PROFESSIONAL za 500 pkt lub…

NOWY PAKIET EXTRA czyli 250zł w karcie upominkowej/paliwowej Orlen

Od dzisiaj pakiet EXTRA w postaci karty Orlen o wartości 250 zł dostępny jest w zakładce nagrody i możesz odebrać go w dowolnej chwili za 200 punktów.

PAMIĘTAJ! Aby punkty za rejestrację gwarancji pompy ciepła były naliczane na Twoim koncie, przystąp do programu Gree – to tylko jedno kliknięcie! Szczegóły znajdziesz tutaj.

Upominek dla Twojego klienta

Oczyszczacz za 1 zł do pompy ciepła

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

W czasie trwania akcji uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zakup i instalację pomp ciepła Gree Versati Split, Monoblok i All in One, rejestrując gwarancję w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Każda pompa ciepła z serii Versati Split lun Monoblok to 100 punktów, natomiast pompa Versati All in One to aż 200 punktów w programie. Punkty widoczne są na koncie użytkownika, który może je wymienić w dowolnym momencie na wybrany pakiet nagród od Gree.

Jakie nagrody można zdobyć?

Nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree „CIEPŁO z GREE” zakłada sześć pakietów nagród w zależności od ilości zebranych punktów.

Pakiet 1: Spodnie + T-shirt 4F = 100 pkt

Pakiet 2: Polar  4F + T-shirt  4F = 100 pkt

Pakiet 3: Plecak miejski 4F + T-shirt  4F = 100 pkt

Pakiet 4: Bezrękawnik  4F + T-shirt  4F = 100 pkt

Pakiet PROFESSIONAL 1: Tester napięcia + zestaw wkrętaków Wiha = 500 pkt

Pakiet PROFESSIONAL 2: Odkurzacz przemysłowy Karcher AD 4 Premium = 500 pkt

Pakiet EXTRA: Karta upominkowa Orlen o wartości 250 zł = 200 pkt

Nagrody można zamówić w prosty sposób z poziomu aplikacji – wystarczy wejść w sekcję PROGRAM GREE i w zakładce NAGRODY wskazać wybrany pakiet, który zostanie wysłany na adres firmy.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, czyli użytkownicy aplikacji Gree Strefa Instalatora, którzy posiadają pełny dostęp do wszystkich jej funkcjonalności nabytych po szkoleniu przez FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, dołączyć do Programu, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 22 lutego do 31 sierpnia 2023 roku. Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!

W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie