Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

SPOTKAJMY SIĘ! Powrót szkoleń stacjonarnych GREE.

19 maja 2022

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy powrót do długo przez wszystkich wyczekiwanej STACJONARNEJ formuły szkoleń autoryzacyjnych GREE. Ponownie zapraszamy do Centrum Szkoleniowego Gree, gdzie znajduje się jedyny w Polsce i największy w tej części Europy showroom poświęcony produktom marki GREE.

Już teraz zachęcamy do zapisu na nadchodzące szkolenia, które odbędą się w Centrum Szkoleniowym Gree: ul. Dobrego Pasterza 13, 31-416 Kraków – ilość miejsc ograniczona:

– 24.05, godz. 9:30 – szkolenie z zakresu RAC,

– 31.05, godz. 9:30– szkolenie z zakresu GMV,

– 06.06, godz. 9:30 – szkolenie z Pomp Ciepła Versati.

Przypominamy, że udział w szkoleniach autoryzacyjnych GREE jest całkowicie bezpłatny i niesie za sobą szereg korzyści dla uczestnika:

  • Certyfikat Autoryzowanego Instalatora Gree –  po pozytywnej weryfikacja uczestnictwa w szkoleniu na podstawie testu wiedzy prezentowanej na szkoleniu, instalator otrzymuje certyfikat, zyskując tym samym możliwość udzielania swoim Klientom 5 lat gwarancji na urządzenia Gree oraz 7 lat na wybrane produkty.
  • Pełne uprawnienia w aplikacji GREE-STREFA INSTALATORA – jako pełnoprawny użytkownik naszej aplikacji instalator może w pełni korzystać z jej wszystkich funkcjonalności (w tym ma możliwość udziału w Programie Gree Wspiera Instalatorów oraz innych dedykowanych akcjach promocyjnych).
  • Szybka wymiana części i dostęp do fachowej wiedzy ekspertów Gree – Autoryzowani Instalatorzy Gree są najszybciej obsługiwani w ramach wymiany części i zgłoszeń reklamacyjnych.
  • Pakiet Instalatora Gree – po zakończeniu szkolenia stacjonarnego instalator otrzyma aktualne katalogi i cenniki oraz dostęp do materiałów szkoleniowych.

Spotkania twarzą w twarz z naszymi Klientami są bezcenne, jednak mamy na uwadze również tych z Państwa, którzy cenią sobie wygodę uczestnictwa w szkoleniach na odległość. W związku z tym podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu szkoleń GREE w wersji on-line.

Oprócz szkoleń autoryzacyjnych z zakresów RAC, GMV i Pomp Ciepła Versati organizowane są także szkolenia wprowadzające dla rozpoczynających działalność w branży HVAC oraz szkolenia produktowe dla handlowców i pracowników biurowych.

Wszystkie aktualne terminy szkoleń znajdują się w strefie instalatora w zakładce szkolenia. Zapraszamy!

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie