Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Program Gree Wspiera Instalatorów

Program lojalnościowy dedykowany Autoryzowanym Instalatorom Gree.

Zbieraj punkty i odbieraj rewelacyjne nagrody

Instalatorze, dołącz do naszego programu lojalnościowego, zbieraj punkty w aplikacji GREE – STREFA INSTALATORA i wymieniaj je na fantastyczne nagrody.

Czym jest Program Gree Wspiera Instalatorów?

To program lojalnościowy utworzony przez firmę FREE Polska – wyłącznego przedstawiciela marki Gree w Polsce. W ramach programu Autoryzowani Instalatorzy Gree korzystający z aplikacji GREE – STREFA INSTALATORA mogą zbierać w niej punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody.

Program Gree przewiduje specjalne Akcje prowadzone na przełomie całego roku, podczas których Instalatorzy zbierają swoje punkty w aplikacji, a pod koniec danej Akcji mogą je wymienić na użyteczne gadżety, narzędzia i inne benefity.

Jak wziąć udział w Programie Gree Wspiera Instalatorów?

Pobierz aplikację GREE – STREFA INSTALATORA i zarejestruj się w niej
Dołącz do Programu – kliknij kafelek “Program Gree” w aplikacji
Zaakceptuj Regulamin i zacznij zbierać punkty na swoim koncie
Wymieniaj punkty na nagrody!

Akcja 10 – GREE MASTERS!

Rozpoczynamy najnowszą edycję programu Gree Wspiera Instalatorów pod hasłem GREE MASTERS! Na aktywnych instalatorów czekają atrakcyjne nagrody – zarówno profesjonalne narzędzia, wygodna odzież, praktyczne agd, a nawet bestsellerowe modele klimatyzatorów Gree!

Program lojalnościowy RAC/LCAC 2023

Akcja 9 – DZIAŁAJ Z PASJĄ. WYBIERZ GREE

W najnowszej odsłonie programu lojalnościowego RAC i LCAC, nagradzamy pasjonatów komfortu! Montując klimatyzatory Gree, zapewniasz klientom najwyższej jakości klimatyczny relaks, a sobie nagrody, które pozwolą Ci działać z pasją nie tylko w pracy! Sam zdecyduj, co najbardziej Ci się przyda lub skompletuj cały zestaw, wymieniając punkty na kolejne nagrody.

program lojalnościowy pompy

Akcja 8 – CIEPŁO Z GREE

Dołącz do nowej edycji programu i odbieraj nagrody. Każda zarejestrowana pompa ciepła Versati w aplikacji GREE – Strefa Instalatora to jeden z aż 4ch praktycznych pakietów nagród do wyboru! Możesz zamówić jeden z nich lub za pięć zarejestrowanych pomp ciepła odebrać pakiet profesjonalisty: tester napięcia z zestawem wkrętaków lub odkurzacz przemysłowy Karcher. W pakiecie EXTRA czeka na Ciebie karta ORLEN o wartości 250 zł!

program lojalnościowy jesienne must have

Akcja 7 – Nowa edycja: JESIENNE MUST HAVE

Zbieraj punkty i wymieniaj je na bardzo praktyczne i przydatne w codziennej pracy nagrody. Ubierz się na jesienne chłody i zaopatrz w podręczne akcesoria, a po pracy zapewnij sobie komfort z klimatyzatorem FAIRY SILVER doskonałym do grzania!

Program lojalnościowy

Akcja 6 – LATO Z GREE

Letnia edycja Programu Lojalnościowego Gree zakłada aż cztery Pakiety Nagród w zależności od ilości zebranych punktów. To między innymi praktyczna, markowa odzież, oczyszczacz powietrza Gree, przenośna, całoroczna lodówka i grill, a nawet voucher wycieczkowy ITAKA o wartości 4000 zł, ważny przez dwa lata.

Akcja 5 – Montuj GREE, odbieraj nagrody za FREE

W ramach akcji czekają cztery Pakiety Nagród! Różnorodność pakietów pozwala na duży wybór nagród, wśród nich są m.in. urządzenia Gree – oczyszczacze powietrza i klimatyzatory: bestsellerowy Pular lub innowacyjny G-Tech oraz komfortowa odzież od 4F.

Program Lojalnościowy Gree Wspiera Instalatorów

Akcja 4 – Postaw na Versati III, zyskaj potrójnie

W ramach akcji czekają bardzo atrakcyjne nagrody: oczyszczacz powietrza Gree Quadro UV, komplet odzieży od 4F, komplet wierteł do betonu oraz voucher na weekendowy pobyt w Polsce dla 2 osób.

Akcja 3 – Montuj GREE, relaksuj się za FREE

Tym razem punkty zebrane punkty wymienić można na atrakcyjne nagrody, które umilą odpoczynek po pracy: dresy od 4F w każdym pakiecie, weekendowy relaks dla dwojga oraz wiele innych.

Akcja 2 – Montuj GREE, odbieraj nagrody za FREE

W ramach akcji zebrane punkty można wymieniać na atrakcyjne pakiety nagród, w tym: wkrętarko-wiertarki Hilti, wiertła, klucze nasadowe, poziomice i odzież 4F.

Akcja 1 – Montuj GREE, wierć za FREE

W ramach akcji Montuj Gree, wierć za FREE mamy dla Was wiertarki, wiertła, manometry, poziomice oraz wiele innych super narzędzi do zadań specjalnych.


Pobierz aplikację GREE – STREFA INSTALATORA na swój telefon

Instalatorze, już dziś pobierz aplikację GREE – STREFA INSTALATORA i dołącz do Programu Gree!