Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zasady konkursu “Niezapomniane emocje z Gree”

 1. KTO JEST ORGANIZATOREM KONKURSU „NIEZAPOMNIANE EMOCJE Z GREE”?
  Organizatorem konkursu jest Free Polska Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel marki Gree w Polsce, z siedzibą w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza 13/3.

 2. JAKIE NAGRODY MOŻNA WYGRAĆ?
  W konkursie „Niezapomniane emocje z Gree” przewidziano jedną Nagrodą Główną, którą jest voucher na pobyt w Hotelu REMES RESORT & SPA dla 2 osób (dwie noce, 2x śniadania, 2x Kolacje Szefa Kuchni, w pakiecie również dostęp do basenów, saun, jacuzzi oraz siłowni, masaż relaksacyjny i dodatkowe atrakcje ) oraz oficjalna piłka EURO 2020 ADIDAS Uniforia PRO i Gra Planszowa Monopoly Reprezentacja Polski.

  Organizator zapewnia nagrody dodatkowe dla 15 osób osób, którymi są futbolowe gadżety: 5x oficjalna piłka EURO 2020 ADIDAS Uniforia PRO oraz 10x Gra Planszowa Monopoly Reprezentacja Polski.

 3. DO KIEDY MOŻNA BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
  Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są od 10 czerwca 2021 r. do 19 czerwca 2021 roku.

 4. KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
  W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie przedstawiciele firm instalacyjnych z branży HVACR, którzy mają ważne Certyfikaty Autoryzacyjne. 

 5. CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZUĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
  Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wejście na stronę www.grajzgree.pl i wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym należy udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe oraz wypełnić wszystkie pola obowiązkowe.

  Po prawidłowym wypełnieniu formularza uczestnik na maila podanego w formularzu otrzyma kopię swojego zgłoszenia, którą musi zachować do dnia ogłoszenia wyników konkursu.

 6. DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONKURSU:
  Uczestnik może wypełnić formularz jeden raz. W przypadku otrzymania więcej niż jednego formularza zgłoszeniowego od jednego uczestnika, w konkursie rozpatrzony zostanie formularz wysłany przez niego jako pierwszy. 

  W konkursie może wziąć udział dowolna liczba osób z danej firmy instalacyjnej.

  W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani osoby spokrewnione z pracownikami Organizatora oraz jego Partnerów i Dystrybutorów (Alfaco, Bezet, Klima, Systherm, Kliweko).

 7. KIEDY ZOSTANĄ OGŁOSZONE WYNIKI KONKURSU?
  Wyniki zostaną ogłoszone 15 lipca 2021 roku, a nagrody zostaną wysłane w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników. 

 8. KTO ZOSTANIE ZWYCIĘZCĄ KONKURSU?
  Zwycięzcą będzie osoba, która poprawnie odpowie na trzy pytania główne lub będzie najbliżej prawidłowych odpowiedzi spośród wszystkich uczestników. W przypadku, gdy kilku uczestników prawidłowo odpowie na trzy pytania główne o wygranej zdecyduje poprawność odpowiedzi na pytania dodatkowe. W przypadku, kiedy również na te pytania uczestnicy odpowiedzą tak samo decydującą o wygranej będzie data i godzina wypełnienia formularza konkursowego – kto jako pierwszy udzieli poprawnych odpowiedzi, ten wygrywa. 

Pełny regulamin do pobrania tutaj: Regulamin konkursu “Niezapomniane emocje z Gree”