Kontakt

Napisz do nas

Inżynier ds. Produktu

Rafał Piguła

Dobrego Pasterza 13/3

31-416 Kraków

Tel.:+48 533 769 907
Tel.:+48 12 307 06 40
E-mail:rafal.pigula@gree.pl
E-mail:szkolenia@gree.pl
www:www.gree.pl
pokaż QR kod

Doradca Techniczno-Handlowy

Rafał Klimasara

Dobrego Pasterza 13/3

31-416 Kraków

Tel.:+48 730 593 880
E-mail:r.klimasara@gree.pl
E-mail:gwarancje@gree.pl
www:www.gree.pl
pokaż QR kod

Nasze oddziały

Alfaco Sp. z o.o.

Krakowska 141-155

50-428 Wrocław

pokaż na mapie
Tel.:+48 71 340 05 75
Fax.:fax +48 71 340 05 54
E-mail:alfaco@alfaco.pl
www:www.alfaco.pl
pokaż QR kod

Firma Handlowo-Usługowa "Bezet" Sp. j.

Plac Kościeleckich 4

85-034 Bydgoszcz

pokaż na mapie
Tel.:+48 52 373 83 75
Fax.:+48 52 321 91 80
E-mail:bydgoszcz@free-klimatyzatory.pl
www:www.bezet.com.pl
pokaż QR kod

Klima Sp. z o.o.

Warszawska 17

05-092 Łomianki

pokaż na mapie
Tel.:+48 22 751 03 21
Fax.:+48 22 751 56 71
E-mail:klima@klima.com.pl
www:www.klima.com.pl
pokaż QR kod

Systherm Sp. j.

Św. Wincentego 7

61-003 Poznań

pokaż na mapie
Tel.:+48 61 850 75 04
Tel.:+48 61 850 75 50
Fax.:+48 61 850 75 55
E-mail:gree@systherm.pl
www:www.systherm.pl
pokaż QR kod

Wienkra Sp. z o.o.

Kotlarska 34

31-539 Kraków

pokaż na mapie
Tel.:+48 12 428 55 00
Tel.:+48 12 428 55 01
Fax.:+48 12 428 55 02
E-mail:wienkra@wienkra.pl
www:www.gree.wienkra.pl
pokaż QR kod

Prezes Zarządu

Elżbieta Krawczyk-Grzyb

Dobrego Pasterza 13/3

31-416 Kraków

Tel.:+48 509 084 039
Tel.:+48 12 307 06 40
E-mail:elzbieta.krawczyk@gree.pl
www:www.gree.pl
pokaż QR kod

Asystentka Zarządu

Paulina Pezowicz

Tel.:+48 536 475 190
Tel.:+48 12 307 06 40
E-mail:paulina.pezowicz@gree.pl
www:www.gree.pl
pokaż QR kod

Zobacz nasze katalogi

Klient indywidualny

Nasza oferta to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Pobierz

Klient komercyjny

Nasze produkty cechuje wszechstronność - są wykorzystywane zarówno w rozwiązaniach indywidualnych, jak i przy olbrzymich inwestycjach komercyjnych.

Pobierz