Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Aplikacja mobilna GREE STREFA INSTALATORA

Innowacyjne narzędzie, obowiązkowe w pracy każdego Instalatora.

Aplikacja Gree

Aplikacja GREE – STREFA INSTALATORA to fenomenalna, innowacyjna nowość na rynku HVAC, absolutnie pionierskie rozwiązanie, opracowane i stworzone przez FREE POLSKA – wyłącznego przedstawiciela marki Gree w Polsce.

To jedyna taka w Polsce i jedyna taka w branży HVAC aplikacja mobilna dedykowana Instalatorom.

Nowy wymiar wspierania Twojego biznesu!


Niezastąpione narzędzie w pracy każdego Instalatora


Aplikacja GREE – STREFA INSTALATORA powstała z myślą o instalatorach i serwisantach klimatyzacji. To mobilne narzędzie, które ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas

Dzięki niej możesz z łatwością planować przeglądy, zapisywać instalacje, a także wymieniać części w ramach zgłoszeń gwarancyjnych swoich klientów. Użytkownicy naszej aplikacji mają też najszybszy dostęp do pomocy naszych specjalistów ds. produktu Gree oraz jako pierwsi dowiadują się o wszelkich akcjach promocyjnych.

Instalatorze, GREE – STREFA INSTALATORA to same korzyści!

Z pomocą Aplikacji przygotujesz w pełni profesjonalną wycenę dla swojego Klienta! Wystarczy, że klikniesz w kafelek “Przygotuj ofertę”, a uzupełniając tylko kilka podstawowych informacji, sprawnie wygenerujesz profesjonalną ofertę handlową. Aplikacja automatycznie wyśle ofertę na maila Klienta wraz z Kartami Katalogowymi urządzeń. Sprawdź, jakie to proste!

Dołącz do Programu Gree Wspiera Instalatorów

Poznaj nasz program lojalnościowy dedykowany Autoryzowanym Instalatorom Gree. Zbieraj punkty w aplikacji i odbieraj fantastyczne nagrody.


Jak korzystać z aplikacji? Obejrzyj nasze tutoriale!

Zapisuj Instalacje

Aplikacja Gree Strefa Instalatora zapamięta wszystkie twoje instalacje, z poziomu których możesz przeglądać dokumenty, planować przeglądy czy zgłaszać reklamacje. Zarządzaj swoimi zleceniami, a każdą instalację zapisz w swojej Strefie Gree.

Planuj przeglądy

Teraz możesz łatwo umówić każdy przegląd. Określ termin wykonania i dodaj do kalendarza. Dzięki temu narzędziu zaplanujesz wszystko łatwiej i wygodniej, niż do tej pory, z korzyścią dla swojej firmy!

Pełna dokumentacja

W Aplikacji znajdziesz wszystkie dokumenty techniczne w jednym miejscu. Pamiętaj również, że wszystkie katalogi, cenniki, kalkulatory doboru, czy kompendia potrzebne do obsługi Klientów znajdziesz po wejściu w Materiały reklamowe z głównego menu.

Składaj reklamacje

W razie potrzeby obsługi gwarancyjnej, szybko i bezpłatnie otrzymasz niezbędne podzespoły – sprawdź jak zgłosić reklamację!

Zarejestruj gwarancję Versati

Pamiętaj, aby spełnić obowiązki gwarancyjne, wymagana jest rejestracja pompy ciepła w aplikacji Gree Strefa Instalatora. Sam proces jest prosty i szybki. Wszystkie informacje o urządzeniu będą dostępne w dodanej przez Ciebie Instalacji.