Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klimatyzacja hotelowa

Zachwyć swoich gości poziomem komfortu.

Wszechstronna klimatyzacja hotelowa

Gree oferuje kompleksowe rozwiązania dla hoteli – zintegrowane instalacje klimatyzacyjne, które nie tylko są wydajne i ekonomiczne, ale także wyjątkowo ciche i dyskretne. Zadbaj o komfort swoich gości i pracowników – postaw na jakość marki Gree. Dostarczamy rozwiązania w zakresie skutecznego chłodzenia i grzania niezależnie od wielkości Twojego obiektu.

Klimatyzacja hotelowa Gree

Komfort akustyczny i optymalna temperatura

Każdy hotelarz wie, co jest najważniejsze w branży turystycznej – zadowolony klient.

Aby poprawić samopoczucie gości, należy zadbać o wiele czynników, w tym komfortową temperaturę w pokoju hotelowym przy jednocześnie cichej i niezauważalnej pracy klimatyzatora.

Oszczędność energii
Niskie koszty eksploatacji

Klimatyzacja hotelowa Gree nie tylko pozytywnie wpływa na poziom satysfakcji gości hotelowych, ale także na zmniejszenie kosztów zużycia energii elektrycznej w obiekcie.

Nowoczesne technologie, klasa energetyczna A++ i A+++, sprężarka inwentorowa oraz tryb pracy ‘Save Energy’ skutecznie obniżają koszty eksploatacji klimatyzatorów Gree, co powoduje wzrost efektywności operacyjnej hotelu.

Atrakcyjny design wkomponowany w styl Twojego obiektu

Nowoczesny hotel, luksusowe SPA czy przytulny pensjonat – każdy z tych obiektów wymaga perfekcyjnego wykończenia w postaci eleganckiego systemu klimatyzacji, który będzie skutecznie i niezauważalnie dbać o komfort gości.

Gree oferuje estetyczne klimatyzatory i najbardziej dyskretne systemy dopasowane do kształtu, stylu i wystroju pomieszczeń.

Zintegrowane systemy zarządzania klimatyzacją

Z myślą o obiektach hotelowych wyposażyliśmy nasze klimatyzatory w możliwości sterowania centralnego przy pomocy sterownika ściennego lub BMS budynku. Urządzenia te stanowią perfekcyjny wybór dla hoteli i zapewniają efektywną kontrolę zużywanej energii.

Wygodny harmonogram pracy klimatyzatorów hotelowych zwiększa łatwość obsługi i automatyzację pracy systemów.

Klimatyzacja obiektowa
gdziekolwiek jej potrzebujesz

Klimatyzatory dla hoteli to wszechstronne urządzenia znajdujące zastosowanie w szerokiej gamie obiektów – od małych pensjonatów, przez spa i wellness, po duże uzdrowiska i kompleksy hotelowe.

Klimatyzacja hotelowa Gree świetnie sprawdzi się w każdej sali konferencyjnej, lobby hotelowym czy na basenie. Nasze rozwiązania są niezwykle elastyczne i dopasowane do potrzeb klientów. Oferujemy urządzenia kanałowe, kasetonowe i ścienne dopasowane do potrzeb klientów.

Chcesz zamówić klimatyzację hotelową marki Gree? Skontaktuj się z Instalatorem ze swojego regionu!

Znajdź instalatora Gree

5 lat gwarancji wyłącznie z Autoryzowanym Instalatorem Gree

Chcesz uzyskać 5 lat gwarancji na klimatyzację hotelową marki Gree? Postaw na montaż na najwyższym poziomie – skontaktuj się z Certyfikowanym Instalatorem Gree!