Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Twoje zdrowie z Gree

Innowacyjne rozwiązania dla jeszcze lepszej ochrony Twojego zdrowia.

Lampy UV do klimatyzacji

Klimatyzatory Gree można doposażyć w nowoczesne lampy UV do klimatyzacji, dzięki którym powietrze zostanie oczyszczone z pleśni, grzybów, bakterii i wirusów. Lampy LED UV od Gree to gwarancja dobrego samopoczucia, czystego i zdrowego powietrza oraz komfortu oddychania każdego dnia.

Lampy te są całkowicie bezpieczne dla użytkownika – w pomieszczeniu, w którym działają, można przebywać bez ograniczeń.

Filtry powietrza – wyższy komfort oddychania w Twoim domu

Wszystkie klimatyzatory Gree są wyposażone w filtr wstępny, który zatrzymuje kurz i duże zanieczyszczenia stałe, dzięki czemu klimatyzowane powietrze ma nie tylko idealną temperaturę, ale i lepszą jakość.

Zadbaj o zdrowie z filtrami powietrza od Gree

Klimatyzacja Gree może być doposażona w dodatkowe filtry powietrza, które pomagają w eliminacji m.in. bakterii, wirusów, pyłków czy roztoczy. Stosowanie opcjonalnych, przyjaznych naturze filtrów, przekłada się na poprawę komfortu oddychania, a nawet stanu zdrowia użytkowników klimatyzacji.

Bogata oferta filtrów opcjonalnych Gree pozwala na dobór produktu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Opcjonalne filtry powietrza do klimatyzatora

Filtr z jonami srebra Posiada właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i grzybobójcze. Jeden z najlepszych filtrów powietrza na rynku.
Filtr katechinowy Ma charakter przeciwutleniający i sterylizujący. Usuwa z powietrza groźne bakterie, grzyby, roztocza, pleśń i dym tytoniowy.
Filtr fotokalityczny Usuwa niepożądane zapachy z otoczenia. Skuteczny w walce z bakteriami, roztoczami i formaldehydem (związek rakotwórczy dla człowieka).
Filtr aktywny węglowy Zatrzymuje pyłki, kurz oraz substancje gazowe, jak np. benzen czy formaldehyd. Niweluje nieprzyjemne zapachy. Jeden z najpopularniejszych filtrów.
Filtr antybakteryjny Posiada właściwości oczyszczające, sterylizujące oraz pochłaniania kurzu. Bardzo popularny wśród użytkowników klimatyzacji.

Poznaj filtry powietrza Gree

Zobacz ofertę filtrów

Sprawdź lampy UV do klimatzyacji

Zobacz ofertę lamp UV

Produkty z Atestem PZH

Wszystkie produkty Gree uzyskały Atest Higieniczny PZH*, jeden z najważniejszych wyróżników jakości i bezpieczeństwa w Polsce. Uzyskanie Atestu poświadcza, że nasze urządzenia w żaden sposób nie wpływają negatywnie na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

*PZH – Państwowy Zakład Higieny