Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Systemy klimatyzacji dla dużych inwestycji

Zawansowane i kompleksowe systemy klimatyzacyjne do zastosowań komercyjnych.

Inteligentne chłodzenie i grzanie dużych powierzchni

Systemy klimatyzacji Gree pozwalają na budowę bardzo rozległych instalacji gwarantujących energooszczędną pracę urządzeń w każdych warunkach. Komercyjne systemy GMV znajdują zastosowanie w największych inwestycjach tworząc doskonały klimat, zapewniając świeże powietrze w pomieszczeniach, a także najwyższą estetykę wykonania.

Komercyjne systemy klimatyzacji

Swoboda projektowania
Bogaty wybór jednostek

Niezwykłą elastyczność w projektowaniu zapewniają możliwości bardzo długich instalacji dla systemów GMV. Różnica wysokości między agregatem zewnętrznym, a jednostką wewnętrzną to nawet 35 pięter (110m)!

Maksymalna odległość między jednostkami wewnętrznymi to 40m, a całkowita długość instalacji sięga nawet 1km.

Komercyjne systemy klimatyzacji GMV pozwalają na montaż nawet do 80 jednostek wewnętrznych.

Połączenie z systemem budynku

Ogromną zaletą systemów klimatyzacji GMV jest rozbudowane sterowanie układami (sterowniki sterowniki przewodowe i bezprzewodowe oraz sterowanie przez BMS).

W odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów w kwestii coraz popularniejszych systemów zarządzania BMS poza bramkami Modbus i BACnet, Gree dołączyło do oferty na systemy klimatzyacji GMV bramkę z protokołem KNX.

Ciche i komfortowe chłodzenie

Systemy klimatyzacji GMV wyposażone są w 12 trybów cichej pracy jednostki zewnętrznej wybieranych przez użytkownika. Poziom hałasu agregatów GMV może wynosić zaledwie 45 dB(A) w trybie cichej pracy, a jednostek wewnętrznych nawet do 22 dB(A).

Dzięki wyposażeniu jednostki wewnętrznej w 7 nastaw pracy wentylatora użytkownik ma możliwość pełnego kontrolowania klimatu w pomieszczeniu.

Nowoczesna technologia inwertorowa

Urządzenia GMV wyposażone są w energooszczędne i wysoce wydajne sprężarki inverterowe DC. Sprężarka inwerterowa pozwala na elastyczną kontrolę wydajności, co przekłada się bezpośrednio na dokładne utrzymywanie zadanej temperatury oraz energooszczędną pracę.

W agregatach Modular GMV6 zastosowano sprężarkę z technologią EVI (technologia wtrysku par czynnika chłodniczego), która zwiększa wydajność i efektywność jej pracy.

Szeroki zakres pracy

Zakres roboczych temperatur zewnętrznych dla GMV6 sięga +55°C w trybie chłodzenia oraz -30°C w trybie grzania. Dla systemów GMV5 są to kolejno +52ºC dla chłodzenia i -20°C dla grzania. Zakres ten sprawia, że układy pracują w praktycznie każdych warunkach.

Zakres napięcia roboczego jest bardzo szeroki, dzięki czemu GMV może wydajnie pracować przy zasilaniu o niestabilnych parametrach.

Zapytanie ofertowe

Szukasz rozwiązania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z naszym doradcą, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę!

Skontaktuj się z nami

5 lat gwarancji wyłącznie z Autoryzowanym Instalatorem Gree

Pamiętaj, że 5 lat gwarancji na nasze urządzenia może Ci udzielić wyłącznie Autoryzowany Instalator Gree. Chcesz pozyskać namiary na sprawdzone firmy instalacyjne? Skontaktuj się z naszym doradcą!

Realizacje Gree

Stadion Finału Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 RPA: Systemy wody lodowej
Satoria Tower Indonezja: Systemy GMV5
Budynki Wioski Letnich Igrzysk Olimpijskich Chiny: Systemy GMV5
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Polska: Urządzenia serii RAC i Free Match