Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Szkolenia praktyczne
Pompy Ciepła

Gree VERSATI sterownik

Opis szkolenia

Szkolenia praktyczne z zakresu pomp ciepła prowadzimy stacjonarnie w nowoczesnym Centrum szkoleniowym GREE w Krakowie. Zostały one opracowane w celu poszerzenia praktycznej wiedzy naszych Autoryzowanych Instalatorów. Dzięki nim zgłębisz swoją wiedzę o urządzeniach Gree, ich prawidłowym montażu, sterowaniu, a przede wszystkim serwisie. Podczas spotkania z ekspertami dowiesz się, jak prawidłowo dobrać urządzenie do budynku i jak krok po kroku je bezbłędnie zamontować. Dodatkowo pod okiem specjalistów dokonasz pierwszego rozruchu pompy ciepła z pozycji sterownika i przetestujesz jej obsługę. W trakcie szkolenia większość czasu poświęcona jest na praktyczną naukę. Poruszymy m.in. tematy diagnozowania usterek, rozwiązywania błędów na działających jednostkach, czy demontażu podzespołów, które uległy awarii.

Szkolenia praktyczne z pomp ciepła – wymagane dokumenty:

  • aktualny Certyfikat Gree Pompy Ciepła SPLIT*
  • certyfikaty f-gazowe (personalny oraz dla przedsiębiorstwa)
  • uprawnienia SEP kat. G1 E
  • ważne badania lekarskie oraz oświadczenie o ukończeniu szkolenia BHP dla stanowiska pracy, na którym realizowane są zadania Autoryzowanego Instalatora

*Ważność swojego certyfikatu sprawdzisz w aplikacji Gree Strefa Instalatora. Certyfikat wydawany jest po ukończeniu szkolenia autoryzacyjnego z zakresu pomp ciepła Split – sprawdź aktualne terminy >>>

Koszt szkolenia: Regularna cena szkolenia to 500,00 zł netto za uczestnika, płatne przelewem. Dane do przelewu zostaną przesłane w wiadomości e-mail po dokonaniu zgłoszenia.

Promocja

Tylko teraz cena jubileuszowa 300,00 zł netto.

Zapisz się

Szkolenia praktyczne z pomp ciepła – zakres

  • Wstęp (pompy ciepła w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a także prawidłowy dobór urządzenia w oparciu o potrzeby klienta i warunki techniczne budynku)
  • Montaż (kluczowe informacje dot. montażu w oparciu o zamontowane jednostki, prezentacja najczęściej popełnianych błędów/awarii)
  • Obsługa sterownika (wykonanie rozruchu urządzenia, objaśnienie funkcji, a także prawidłowe ustawienie sterownika)
  • Serwisowanie (diagnozowanie czujników, wymiana elektroniki, podłączenie dodatkowej pompy obiegowej, weryfikacja działania sprężarki oraz elementów układu chłodniczego, rozwiązywanie błędów na działających urządzeniach)

Terminy oraz zapisy

20 sieprnia 2024 (Centrum Szkoleniowe Gree w Krakowie – stacjonarnie) – wtorek

Zapisz się

Obowiązuje regulamin szkoleń praktycznych, dostępny tutaj.

Czy wiesz że…

Przeszkoliliśmy już ponad 5000 instalatorów Gree w całej Polsce