Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Ekosystem rozwiązań grzewczych Ekosystem rozwiązań grzewczych Ekosystem rozwiązań grzewczych

Ekosystem rozwiązań grzewczych

Ciepło z Gree to ekosystem zaawansowanych urządzeń grzewczych, skoncentrowany na dostarczaniu ciepła i komfortu. Efektywnie i na lata.

Rozwój technologii doprowadził urządzenia chłodzące Gree na najwyższy poziom efektywności i inteligencji pracy, tworząc jednocześnie naturalną przestrzeń do rozwoju produktów i usług w kolejnych w obszarach. Jesteśmy gotowi, by naszą misję kontynuować także w obszarze ogrzewnictwa budynków. Koncentrujemy się na dostarczaniu wartościowych produktów i usług naszym klientom, którzy szukają doskonałych rozwiązań, by efektywnie i energooszczędnie ogrzać mieszkania, domy, czy firmy.


Klimatyzatory do ogrzewania

Wydajne ogrzewanie
z klimatyzatorami Gree

Zmodernizowane klimatyzatory do ogrzewania doskonale sprawdzają się nie tylko w dogrzewaniu pomieszczeń, ale mogą stanowić jedyne źródło ciepła. Starania inżynierów i konstruktorów zaowocowały modelami ogrzewającymi przy temperaturze zewnętrznej nawet do -30°C, czy cechującymi się klasą energetyczną A+++.


Pompy ciepła Versati

Ekonomiczny przyjaciel Twojego domu

Gree to także pompy ciepła, czyli technika ogrzewania wykorzystująca układy chłodnicze współpracujące z instalacjami wodnymi. Urządzenia Versati to idealne rozwiązanie dla wydajnego, ekonomicznego i łatwego w obsłudze ogrzewania domów jednorodzinnych.

Jednostki Versati występują w wersjach Monoblok, Split oraz All in One i mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania, chłodzenia, jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej.


GMV6 Heat Recovery

Kompleksowe systemy klimatyzacji komercyjnej dla dużych budynków

Zaawansowane technicznie duże systemy VRF mogą obsługiwać biurowce i wielolokalowe obiekty. Zwiększają atrakcyjność inwestycji poprzez wykorzystanie ekologicznych systemów Heat Recovery, umożliwiających odzysk ciepła. Rozwiązania te dają możliwość równoczesnej realizacji pracy w trybie grzania i chłodzenia oraz znacznie zwiększają energooszczędność budynków.

Systemy GMV6 Heat Recovery


Chcesz zamówić urządzenia do ogrzewania Gree? Skontaktuj się z Instalatorem ze swojego regionu!

Znajdź Instalatora