Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klimatyzatory do apartamentów

Urządzenia dedykowane klientom ceniącym ekskluzywny design i komfort na najwyższym poziomie.

Eleganckie klimatyzatory dla nowoczesnych wnętrz

Jesteś właścicielem stylowego apartamentu i szukasz klimatyzatora, który nie tylko dostarczy Ci przyjemnej ochłody w upalne dni, ale także perfekcyjnie wpasuje się w aranżację wnętrza? Poznaj naszą ofertę na nowoczesną klimatyzację i znajdź niezawodne rozwiązanie na długie lata.

Klimatyzacja do apartamentu

Nowoczesny styl
Elegancki design

Nasze klimatyzatory do apartamentów to estetyczne i innowacyjne rozwiązania, które zaskakują nowoczesną konstrukcją i wyjątkowo wydajną pracą.

Połącz elegancję swojego mieszkania z fenomenalnym designem klimatyzatorów marki Gree. Poznaj najbardziej stylowe klimatyzatory w Polsce.

Komfort bez hałasu

W Gree kładziemy nacisk na pełną satysfakcję użytkowników naszych urządzeń. Dbając o komfort akustyczny, projektujemy najcichsze klimatyzatory na rynku.

Klimatyzacja Gree została wyposażona w wygodne tryby snu, które zagwarantują Ci głęboki sen, nieprzerywany uciążliwym szumem w tle.

Zdrowie i świeże powietrze przez cały rok

Dbając o Wasze zdrowie poszerzyliśmy naszą ofertę o innowacyjne filtry oczyszczające powietrze, takie jak filtr z jonami srebra, z aktywnym węglem czy też filtry fotokatalityczne, katechinowe i antybakteryjne które skutecznie będą zwalczać bakterie, alergeny, kurz i wszelkie nieprzyjemne zapachy (np. dym tytoniowy).

Luksusowe urządzenia dodatkowe

Prestiżu każdemu wnętrzu przydadzą urządzenia poprawiające jakość powietrza i jednocześnie podnoszące samopoczucie mieszkańców, takie jak oczyszczacze i nawilżacze powietrza Gree.

Zadbaj o komfort oddychania w swoim apartamencie.

Chcesz zamówić klimatyzator do apartamentu marki Gree? Skontaktuj się z Instalatorem ze swojego regionu!

Znajdź instalatora Gree

5 lat gwarancji wyłącznie z Autoryzowanym Instalatorem Gree

Chcesz uzyskać 5 lat gwarancji na klimatyzator do apartamentu marki Gree? Postaw na montaż na najwyższym poziomie – skontaktuj się z Certyfikowanym Instalatorem Gree!