Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klimatyzacja do mieszkania

Chłodzenie nigdy nie było przyjemniejsze.

Niezawodna klimatyzacja do Twojego mieszkania

Szukasz klimatyzacji do mieszkania? Marzy Ci się przyjemny chłodny powiew w gorące letnie dni? A może szukasz sposobu na energooszczędne ogrzanie swojego mieszkania w okresie jesienno-zimowym? Poznaj naszą ofertę na klimatyzatory do mieszkania. Oferujemy nowoczesne urządzenia w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wejdź do strefy komfortu Gree i znajdź rozwiązanie dla siebie!

Klimatyzacja do mieszkania Gree

Minimalne zużycie prądu

Klimatyzator do mieszkania od Gree to idealne rozwiązanie dla każdego, kto dba o oszczędzanie energii elektrycznej. Zapewniając wysoką energooszczędność są zarówno przyjazne dla środowiska, jak i… dla Twojego portfela! Klimatyzatory ścienne Gree zostały zaprojektowane tak, by zużywać minimalną ilość energii, zarówno w trybie chłodzenia, jak i w trybie ogrzewania. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze jednocześnie utrzymując najwyższy komfort temperaturowy w swoim mieszkaniu.

Cicha praca klimatyzatora
Spokojny sen domownika

Klimatyzatory do mieszkania marki Gree zostały zaprojektowane w myśl “Im ciszej, tym lepiej”. Zapewniamy nie tylko wyjątkowy komfort temperaturowy, ale także akustyczny.

Aby praca klimatyzatora nie zaburzała komfortu w pomieszczeniu, został on wyposażony w tryb cichej pracy, który pozwala używać urządzenia nawet podczas snu użytkowników.

Design dopasowany do Twojego mieszkania

W Gree wiemy, jak ważny jest dla Was design urządzeń. Klimatyzator musi pasować do stylowych aranżacji wnętrz, gustownych dodatków, eleganckich mebli i sprzętów agd. Rozwiązania oferowane przez markę Gree to różnorodność kolorów, wymiarów i elementów dekoracyjnych klimatyzatorów do mieszkania, dzięki którym doskonale wpasujesz model do swojej wymarzonej aranżacji.

Optymalna temperatura przez cały rok

Urządzenia Gree to nie tylko wydajne chłodzenie, to także tanie dogrzewanie pomieszczeń zimą!

Klimatyzacja do mieszkania będzie Ci służyć przez cały rok, codziennie dbając o najwyższy komfort i zadowolenie każdego domownika.

Chcesz zamówić klimatyzator do mieszkania marki Gree? Skontaktuj się z Instalatorem ze swojego regionu!

Znajdź Instalatora gree

Nawet do 7 lat gwarancji tylko u Autoryzowanego Instalatora Gree

Chcesz uzyskać 5, a nawet 7 lat gwarancji na klimatyzator do mieszkania Gree? Postaw na montaż na najwyższym poziomie – skontaktuj się z Certyfikowanym Instalatorem Gree! <br>Przedłużony okres gwarancyjny dotyczy modeli: Soyal, Amber Prestige i U-Crown