Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klimatyzacja do lokali usługowych

Optymalna temperatura w dowolnej przestrzeni komercyjnej.

Inteligentna klimatyzacja obiektowa dla lokali komercyjnych

Gree oferuje szeroki wachlarz klimatyzatorów dopasowanych do potrzeb każdego biznesu. Niezależnie od wielkości projektu, w naszej ofercie znajdują się systemy do ogrzewania i chłodzenia dostosowane do każdego typu lokalu usługowego.

Poznaj zalety klimatyzacji obiektowej Gree i postaw na niezawodność.

Klimatyzatory komercyjne Gree – dla kogo?

Klimatyzacja do sklepu Stworzy optymalny klimat od momentu wejścia klienta do sklepu i pozwoli na niskie koszty eksploatacji właściciela sklepu przy jednoczesnym niskim negatywnym wpływie na środowisko.

Najpopularniejsze klimatyzatory do sklepu: kanałowe, kasetonowe i ścienne.
Klimatyzacja do restauracji Pozwoli na pełną kontrolę temperatury, jakości i wilgotności powietrza w restauracji oraz zagwarantuje podmuch świeżego powietrza. Duża gama jednostek oznacza brak negatywnego wpływu na estetykę lokalu.

Najpopularniejsze klimatyzatory do restauracji: kanałowe, kasetonowe, ścienne, sufitowe.
Klimatyzacja do banku Komfortowy klimat w banku pozytywnie wpłynie na samopoczucie klientów, a także ich dobre zdanie o oferowanych przez lokal usługach. Klimatyzacja Gree to estetyka wykonania, szerokie opcje sterowania i wysoka energooszczędność.

Najpopularniejsze klimatyzatory do banku: kanałowe, kasetonowe.
Klimatyzacja do salonu kosmetycznego Stworzy przyjemną atmosferę i zapewni najwyższy komfort Twoim klientom. Klimatyzacja Gree łączy w sobie niezawodność i energooszczędność, będąc doskonałym wyborem dla właścicieli salonów.

Najpopularniejsze klimatyzatory do salonu kosmetycznego: kanałowe, kasetonowe, ścienne.

Klimatyzacja dla lokali usługowych

Kontrola kosztów energii

Lokale usługowe, takie jak sklepy czy restauracje, potrzebują sprawnej i łatwej w obsłudze klimatyzacji, która nie wygeneruje zbyt wysokich kosztów. W Gree wdrażamy najnowocześniejsze technologie i najlepsze rozwiązania zmierzające do oszczędzania energii.

Dzięki technologii sprężarki inwentorowej gwarantujemy elastyczną kontrolę wydajności naszych klimatyzatorów, a tryb ‘save energy’ pozwoli Ci zredukować koszty eksploatacji klimatyzacji nawet o 20%.

Atrakcyjny design
Cicha praca

Klimatyzatory Gree zostały zaprojektowane tak, by działać doskonale i wyglądać doskonale.

W lokalach komercyjnych konieczna jest dbałość o takie parametry jak głośność klimatyzatorów i estetyka ich wykonania. Klimatyzacja obiektowa Gree będzie się perfekcyjnie prezentować w każdym miejscu, podnosząc prestiż lokalu i tworząc komfortową przestrzeń dla pracowników i gości.

Wysoka moc chłodzenia i grzania

Systemy klimatyzacji Gree zapewniają niezwykle szeroki zakres mocy jednostek zewnętrznych (nawet do 16 kW dla systemów U-Match i GMV MINI oraz do 14,5 kW dla systemów MULTI FREE MATCH).

Dzięki temu nasze klimatyzatory są idealne dla sklepów i innych niedużych lokali komercyjnych dostarczając optymalną temperaturę na dowolnej przestrzeni.

Chcesz zamówić klimatyzator marki Gree? Skontaktuj się z Instalatorem ze swojego regionu!

Znajdź instalatora Gree

Postaw na profesjonalny montaż!

Pamiętaj, że urządzenie nieodpowiednio dobrane do warunków panujących w lokalu usługowym będzie mało wydajne. W efekcie mogą wzrosnąć koszty jego eksploatacji i Twoje rachunki. Rozwiązanie dla Twojego biznesu powinno być dopasowane przez fachowca, który prawidłowo dobierze rodzaj instalacji i typ klimatyzatorów.

Nie ryzykuj – postaw na montaż zrealizowany przez polecane przez nas firmy instalacyjne.

5 lat gwarancji wyłącznie z Autoryzowanym Instalatorem Gree

Chcesz uzyskać 5 lat gwarancji na klimatyzatory marki Gree? Postaw na montaż na najwyższym poziomie – skontaktuj się z Certyfikowanym Instalatorem Gree!