Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Klimatyzacja do biura

Komfortowe warunki w miejscu pracy.

Wydajna klimatyzacja biurowa
Niezastąpiona w Twoim zespole

Postaw na jakość i niezawodność – wybierz energooszczędne klimatyzatory marki Gree. Zapewnij optymalne warunki pracy w swojej firmie, zwiększ produktywność pracowników i zagwarantuj klientom spotkanie w komfortowej atmosferze.

Klimatyzacja do biura

Kontrola kosztów zużycia energii elektrycznej

Nowoczesna konstrukcja, najnowsze technologie oraz wysokie klasy energetyczne A++ i A+++ klimatyzatorów marki Gree pozwalają na kontrolę kosztów eksploatacyjnych w Twoim biurze oraz energooszczędne ogrzewanie i chłodzenie za pomocą klimatyzacji. Technologia sprężarki inwentorowej oraz tryb ‘save energy’ skutecznie wpłyną na oszczędzanie energii.

Aby użytkowanie klimatyzatora było ekonomiczne, konieczne jest dobranie odpowiedniej jednostki do warunków biura.

Komfortowe warunki sprzyjające efektywnej pracy

Powietrze w biurze ma ogromny wpływ na produktywność pracowników. Komfortowe warunki pracy to lepsze samopoczucie pracowników, większa motywacja i efektywne wykonywanie obowiązków.

Innowacyjne systemy klimatyzacji firmy Gree łączą w sobie szeroki nawiew powietrza, pionowy i poziomy ruch żaluzji, 7 biegów wentylatora, niezawodne sterowanie temperaturą i bardzo cichą pracę, pomagając Twojemu zespołowi osiągać najlepsze możliwe wyniki.

Cichy towarzysz Twojego zespołu

Wiele osób najefektywniej pracuje w ciszy, dlatego tak ważnym jest dobranie klimatyzatora, który będzie wyjątkowo cicho grzać i chłodzić. W pomieszczeniu biurowym natężenie hałasu nie powinno przekroczyć 65 dB, a w pokojach przeznaczonych do wytężonej pracy umysłowej i silnej koncentracji maksymalny poziom hałasu to 35 dB.

W naszej ofercie znajdują się jedne z najcichszych urządzeń na rynku – Amber Prestige (18 dB), U-Crown (19 dB) i G-Tech (20 dB).

Bogaty wybór klimatyzatorów

W ofercie Gree znajdują się klimatyzatory i systemy klimatyzacji dopasowane do potrzeb każdego biura. Oferujemy klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe, a także przypodłogowo-sufitowe.

Najbardziej popularne klimatyzatory biurowe to jednostki ścienne, montowane w optymalnym miejscu na ścianie dostarczają komfort i wygodę każdej osobie w pomieszczeniu.

Gree oferuje największą liczbę klimatyzatorów ściennych w Polsce – posiadamy 17 unikatowych modeli.

Rekomendowane systemy klimatyzacji do biura

Chcesz zamówić klimatyzację do biura marki Gree? Skontaktuj się z Instalatorem ze swojego regionu!

Znajdź Instalatora gree

Prawidłowy montaż jest najważniejszy!

Pamiętaj o tym, że urządzenie nieodpowiednio dobrane do warunków panujących w biurze będzie mało wydajne – co w efekcie wpłynie na większe koszty jego eksploatacji. Rodzaj klimatyzatorów oraz miejsce i typ instalacji powinny być dobrane przez fachowca, który zwróci uwagę na wielkość biura, rozkład i ilość pomieszczeń, ich kształt, a także możliwości montażu jednostek zewnętrznych na balkonie.

Nie ryzykuj – postaw na montaż zrealizowany przez polecane przez nas firmy instalacyjne.

5 lat gwarancji wyłącznie z Autoryzowanym Instalatorem Gree

Chcesz uzyskać 5 lat gwarancji na klimatyzatory do biura marki Gree? Postaw na montaż na najwyższym poziomie – skontaktuj się z Certyfikowanym Instalatorem Gree!