Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Innowacyjne Filtry Powietrza

Czyste powietrze przez cały rok.

Zdrowe powietrze w Twoim mieszkaniu

Wybór klimatyzatora to z pewnością troska o komfortową temperaturę pomieszczenia – ale nie tylko. Dziś od klimatyzatorów wymaga się nie tylko efektywnego chłodzenia i grzania, ale także skutecznego uzdatniania powietrza. Odpowiednio dobrany filtr to realny wpływ na jakość powietrza, którym oddychasz, a co za tym idzie, wpływ na Twoje dobre samopoczucie.

Poznaj możliwości filtracji oferowane przez markę Gree i dobierz filtr do swojego klimatyzatora!

Opcjonalne filtry do Twojego klimatyzatora

Filtr z Jonami Srebra

Jeden z najlepszych i najbardziej wydajnych filtrów powietrza, który jest całkowicie przyjazny środowisku. Dzięki specjalnej powłoce z jonami srebra posiada silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze oraz grzybobójcze, a jednocześnie jest bezpieczny w użytkowaniu, nie powoduje żadnych skutków ubocznych czy podrażnień.

Jony srebra oddziałują na bakterie i inne mikroorganizmy przyciągając je i wpływając na ich strukturę wewnętrzną, co zapobiega zdolnościom podziału oraz rozmnażania się.

Filtr Katechinowy

Polecany osobom narażonym na dym tytoniowy. Ma charakter przeciwutleniający oraz sterylizujący, nie tylko polepsza jakość powietrza, ale też zapobiega rozwojowi groźnych zarazków.

Katechina z zielonej herbaty umożliwia sterylizację i oczyszczanie powietrza oraz usunięcie z niego groźnych wirusów i grzybów. Filtr ten eliminuje m.in. roztocza, dym tytoniowy oraz groźne pałeczki okrężnicy czy gronkowca złocistego.

Filtr Fotokatalityczny

Pozwala na usunięcie niepożądanych zapachów z powietrza, którym oddychasz. Charakteryzuje się ponadprzeciętną skutecznością w walce z bakteriami, roztoczami i nieprzyjemnymi zapachami w powietrzu, równocześnie będąc całkowicie przyjaznym dla środowiska.

Wykorzystywany w walce z bakteriami, szkodliwymi tlenkami azotu, a także unoszącymi się w powietrzu kwasem octowym, amoniakiem czy formaldehydem (związkiem rakotwórczym dla człowieka).

Filtr z Aktywnym Węglem

Jeden z najważniejszych i najpopularniejszych filtrów stosowanych w klimatyzacji. Charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością.

Wykorzystując właściwości fizycznej oraz chemicznej absorpcji, zatrzymuje elementy takie jak pyłki i kurze oraz substancje gazowe, m.in.: benzen, formaldehyd i amoniak. Dezaktywuje także nieprzyjemne zapachy, dlatego też sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Filtr Antybakteryjny

Jest jednym z najprostszych i najskuteczniejszych filtrów stosowanych w klimatyzacji. Posiada właściwości oczyszczające, sterylizujące oraz pochłaniania kurzu.

Wykorzystując bakteriobójcze substancje obniża metabolizm bakterii, a w konsekwencji wpływa na możliwość ich rozwoju. Skuteczność filtra antybakteryjnego sięga 95%. Filtr ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów.

Jakie urządzenia możesz doposażyć w opcjonalne filtry powietrza?

Klimatyzatory ścienne w systemach RAC Dotyczy wszystkich modeli ściennych za wyjątkiem Soyal
Klimatyzatory ścienne w systemach Multi Free Match Dotyczy wszystkich modeli ściennych multi Free Match Plus
Klimatyzatory ścienne i kasetonowe w systemach GMV Dotyczy jednostek kasetonowych 4-stronnych i modeli ściennych

Chcesz zamówić opcjonalne filtry powietrza do klimatyzatora?

Skontaktuj się z instalatorem!

Przed czym chronią filtry powietrza Gree?

Pyłki, alergeny, smog
Bakterie i wirusy
Dym tytoniowy
Przykre zapachy
Kurz i roztocza
Sierść zwierząt