Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Szkolenia Gree dla Instalatorów

Weź udział w naszych szkoleniach i dołącz do elitarnego grona Autoryzowanych Instalatorów Gree.

Weź udział w szkoleniach Gree. Poszerzaj swoją wiedzę i możliwości!

Zapraszamy do udziału w szkoleniach Gree organizowanych przez Free Polska sp. z o.o. – wyłącznego przedstawiciela marki Gree w Polskie. Oprócz szkoleń autoryzacyjnych z zakresów RAC, GMV i Pomp Ciepła Versati, organizowane są także szkolenia praktyczne z zakresu pomp ciepła, szkolenia wprowadzające dla rozpoczynających działalność w branży HVAC oraz szkolenia produktowe dla handlowców i pracowników biurowych. 

Zostań Certyfikowanym Instalatorem GREE

Zapraszamy do udziału w naszych bezpłatnych szkoleniach technicznych, prowadzonych stacjonarnie w Centrum Gree oraz On-line.
Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas swój niezbędny Pakiet Instalatora Gree – katalogi, instrukcje, cenniki oraz dostęp do materiałów szkoleniowych.

Ukończenie szkolenia uprawnia Cię do montażu urządzeń Gree i korzystania z naszych promocyjnych cen oraz akcji specjalnych – realizowanych z myślą o Autoryzowanych Instalatorach z naszej bazy.

Rozpocznij działalność w branży z GREE

Zapraszamy wszystkich rozpoczynających działalność w branży HVAC do uczestnictwa w szkoleniu wprowadzającym. Na szkoleniu tym przedstawiane są zasady, wymogi i przepisy prawne prowadzenia działalności w branży HVAC oraz zagadnienia jak rozpocząć współpracę z GREE oraz co marka GREE oferuje. Omawiana jest także oferta firmy.

Szkolenie handlowe dla pracowników branży HVAC – poznaj ofertę Gree

Szkolenie dedykowane jest pracownikom branży HVAC chcącym zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę na temat oferty Gree w Polsce. Podczas szkolenia z klimatyzacji przedstawiane są urządzenia serii RAC, Free Match i U-Match oraz urządzenia dodatkowe, natomiast podczas szkolenia z pomp ciepła prezentujemy serię Versati. Omawiane są cechy, możliwości, zalety i funkcje urządzeń oraz sterowników.

Twoje korzyści po Szkoleniach Autoryzacyjnych Gree

Otrzymujesz Certyfikat Autoryzowanego Instalatora Gree* Dotyczy zakresów RAC, GMV i VERSATI.

*Po spełnieniu innych wymogów obowiązkowych.
Zyskujesz możliwość udzielania 5-letniej gwarancji na urządzenia Gree Po ukończeniu szkolenia będziesz mógł udzielać swoim Klientom 5 lat gwarancji na urządzenia Gree oraz 7 lat na wybrane produkty.
Pełne uprawnienia w aplikacji GREE-STREFA INSTALATORA Pełnoprawny użytkownik naszej aplikacji może w pełni korzystać z jej funkcjonalności (w tym ma możliwość udziału w Programie Gree Wspiera Instalatorów).
Szybka wymiana części i dostęp do fachowej wiedzy ekspertów Gree Autoryzowani Instalatorzy Gree są najszybciej obsługiwani w ramach wymiany części i zgłoszeń reklamacyjnych.

* Tylko po weryfikacji uczestnictwa w szkoleniu oraz posiadania Certyfikatów F-gazowych (Personalnego oraz dla Przedsiębiorstwa)
** Tylko po weryfikacji uczestnictwa w szkoleniu – dla pomp ciepła typu Monoblok. Tylko po weryfikacji uczestnictwa w szkoleniu oraz posiadania Certyfikatów F-gazowych (Personalnego oraz dla Przedsiębiorstwa) – dla pomp ciepła typu Split.

Które szkolenie Gree wybrać?

Szkolenia Autoryzacyjne

Szkolenia Autoryzacyjne RAC (Split, multisplit, lekkie urządzenia komercyjne U-Match)

Szkolenie przewidziane jest dla wszystkich firm i pracowników branży HVAC, zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących. Webinar dotyczy pojedynczych urządzeń ściennych, lekkich komercyjnych oraz niedużych układów multi (do 5 jednostek wewnętrznych).
Do uczestnictwa w szkoleniu wymagane jest posiadania Certyfikatów F-gazowych: Personalnego oraz dla Przedsiębiorstwa.
Od 1 maja 2021 Certyfikat Autoryzacyjny jest wystawiany na okres 2 lat z możliwością jednorazowego przedłużenia o 2 lata poprzez udział w krótkim szkoleniu przedłużającym.

Dowiedz się więcej!
Szkolenia Autoryzacyjne GMV (Duże systemy komercyjne VRF)

Szkolenie dedykowane jest dla firm i fachowców doświadczonych w branży klimatyzacyjnej dotyczy bowiem dużych komercyjnych systemów VRF (do 80 jednostek wewnętrznych).
Do uczestnictwa w szkoleniu wymagane jest posiadania Certyfikatów F-gazowych: Personalnego oraz dla Przedsiębiorstwa.
Od 1 maja 2021 Certyfikat Autoryzacyjny jest wystawiany na okres 2 lat z możliwością jednorazowego przedłużenia o 2 lata poprzez udział w krótkim szkoleniu przedłużającym.

Dowiedz się więcej!
Szkolenia Autoryzacyjne Pompy Ciepła (Pompy Ciepła Versati Monoblok, Split i All in One)

Dla wszystkich instalatorów zajmujących się montażem instalacji grzewczych, mogą wziąć w nim udział zarówno instalatorzy posiadający certyfikat F-gaz, jak i instalatorzy bez certyfikatu. Rezultatem ukończenia szkolenia w sytuacji posiadania certyfikatu F-gaz, będzie wystawienie Certyfikatu Gree upoważniającego do montażu i serwisu urządzeń typu Split i Monoblok Gree Versati. Jeśli instalator nie posiada certyfikatu F-gaz, autoryzacja zostanie udzielona wyłącznie na urządzenia typu Monoblok. Od 1 stycznia 2023 Certyfikat Autoryzacyjny jest wystawiany na okres 2 lat z możliwością jednorazowego przedłużenia o 2 lata poprzez udział w krótkim szkoleniu przedłużającym.

Dowiedz się więcej!

Centrum szkoleniowe Gree

Showroom Gree

Centrum GREE to jedyny w Polsce i największy w tej części Europy showroom poświęcony produktom marki GREE. Otworzyliśmy w 2017 roku nowoczesny, funkcjonalny i bogato wyposażony obiekt, w pełni dostosowany do realizacji kompleksowych szkoleń technicznych. W Centrum GREE posiadamy bogaty zasób urządzeń zarówno RAC i CAC, znajdują się tu także pokazowo pracujące układy GMV5 Mini oraz GMV5 Modular. Wyposażyliśmy Centrum we wszystkie dostępne jednostki wewnętrzne i sterowniki, tak aby umożliwić jak najlepsze poznanie możliwości systemów. Poza standardowymi sterownikami bezprzewodowymi i ściennymi układ składający się z 8 jednostek wewnętrznych wyposażony jest w sterowanie centralne BMS. Centrum Gree daje zatem możliwość poznania urządzeń oraz ich osprzętu „na żywo” przy pracujących urządzeniach. Showroom Gree to nowoczesne i stylowe wnętrza, w których prezentowane są flagowe urządzenia z naszej oferty.

Szkolenia Gree realizujemy w formie stacjonarnej (ilość miejsc ograniczona) lub w formie online (webinarów) z zakresem pokrywającym się w pełni ze szkoleniami stacjonarnymi.

Zapisów na szkolenia Gree można dokonać poprzez naszą stronę internetową w sekcji “Terminy i zapisy” lub w aplikacji Gree Strefa Instalatora.

Szkolenia stacjonarne

Zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego Gree:
ul. Dobrego Pasterza 13
31-416 Kraków (wjazd na parking od ul. Chlebowej)
Zapewniamy:
– szkolenie przez  Inżyniera ds. Produktu GREE
– prezentację działania urządzeń dostępnych w Centrum Szkoleniowym
– możliwość uzyskania odpowiedzi na konkretne pytania tzw. CASE STUDY
– lunch w przerwie szkolenia
– pakiet materiałów szkoleniowych

Szkolenia On-line

Podczas szkoleń On-line zapewniamy:
– realizację prezentacji na żywo przez Inżyniera ds. Produktu GREE
– możliwość czynnego uczestnictwa poprzez zadawanie pytań
– zakres materiału całkowicie pokrywający się z zakresem szkoleń prowadzonych w Centrum GREE
– komfortowe korzystanie z webinaru, nie wymagana jest instalacja żadnych dodatkowych programów/aplikacji, nie wymagane jest posiadanie mikrofonu i kamery

Terminy i zapisy

Aby zapisać się na szkolenie wybierz termin oraz wypełnij formularz klikając w link przy dacie szkolenia. Pamiętaj o założeniu konta w Aplikacji Gree Strefa Instalatora, które zgodnie z Regulaminem jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu.

Szkolenie Handlowe POMPY CIEPŁA (online) – 22 lipca

Zapisz się

Szkolenie Wprowadzające (online) – 23 lipca

Zapisz się

Szkolenie Handlowe KLIMATYZACJA (online) – 23 lipca

Zapisz się

Szkolenie Autoryzacyjne RAC (online) – 25 lipca

Zapisz się

Szkolenie Autoryzacyjne GMV (online) – 30 lipca

Zapisz się

Szkolenie praktyczne RAC (Centrum Gree w Krakowie) – 31 lipca

Dowiedz się więcej

Szkolenie Autoryzacyjne POMPY CIEPŁA (online) – 6 sierpnia

Zapisz się

Szkolenie praktyczne POMPY CIEPŁA (Centrum Gree w Krakowie) – 20 sierpnia

Dowiedz się więcej

Obowiązuje regulamin szkoleń, dostępny tutaj.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas