Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Gree

Poznaj lepiej markę Gree i bądź z nami na bieżąco!

Free Polska

Poznaj wyłącznego przedstawiciela marki Gree w Polsce i dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać. Zobacz szczegóły na temat innowacyjnego Centrum Gree w Krakowie i odkryj, co możesz zyskać dzięki wizycie w naszej siedzibie. Zapraszamy!

Gree Global

Kim jest światowy gigant branży HVAC? Poznaj markę Gree – największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne dostarczające swoje produkty na teren 160 krajów. Dowiedz się, co kieruje naszymi działaniami i w jaki sposób tworzymy technologiczną przyszłość.

Partnerzy i Dystrybutorzy Gree

Kim są Partnerzy i Dystrybutorzy urządzeń Gree w Polsce? Poznaj podmioty, które dostarczają produkty Gree do firm instalacyjnych i znajdź dystrybutora ze swojego regionu. To dzięki znakomitym relacjom biznesowym naszych dystrybutorów z instalatorami możemy cały czas ulepszać naszą ofertę i rozwijać działalność.


Twoje zdrowie z Gree

W Gree dbamy nie tylko o wygodę naszych Klientów, ale także o ich zdrowie. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania z zakresu klimatyzacji, ogrzewania oraz oczyszczania i nawilżania powietrza, które skutecznie wpływają na podwyższenie komfortu życia i codziennie dbają o jakość powietrza w Waszych domach.

Design by Gree

Wiemy, że dla naszych Klientów liczy się nie tylko efektywność, energooszczędność i niezawodność klimatyzacji. Równie ważnym wyborem podczas dokonywania zakupu jest także design urządzeń. Nowy klimatyzator powinien wpasować się w styl domu, mieszkania, hotelu czy biura, i dyskretnie przynosić komfort uzytkownikom.

Ekologia z Gree

Jednym z najważniejszych trendów XX wieku jest ekologia. Dla zespołu Gree nie jest to tylko puste hasło! Do naszych klimatyzatorów wprowadzamy najnowocześniejsze ekologiczne technologie, dzięki którym Ty możesz realnie wpływać na poprawę środowiska. Nasza klimatyzacja jest nie tylko doskonałym wyborem dla Ciebie – jest też najlepszym wyborem dla naszej planety.


Masz do nas jakieś pytanie? Jesteś zainteresowany współpracą z Gree? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas!