Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Montuj GREE – relaksuj się po pracy za Free!

01 października 2021

Kolejna edycja Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów” właśnie się rozpoczęła. Tym razem punkty zebrane w trakcie trwania akcji wymienić będzie można na niezwykle atrakcyjne nagrody, które umilą odpoczynek po pracy. Dresy od 4F w każdym Pakiecie nagród, weekendowy relaks dla dwojga i wiele innych – dołącz do Programu Gree już dzisiaj!

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

Uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zrealizowane Instalacje urządzeń RAC, FREE MATCH i U-MATCH. Każde urządzenie Gree z podanych wyżej serii produktowych posiada zdefiniowaną ilość punktów. Punkty rejestruje się za pomocą Aplikacji Gree – Strefa Instalatora, a następnie wymienia na wybrane nagrody.

Jakie nagrody można zdobyć?

Nowa edycja Programu Lojalnościowego Gree powstała z myślą o Instalatorach, którzy po intensywnym sezonie i wytężonej pracy, chcą odpocząć i naładować baterie na kolejne miesiące. Dlatego właśnie w każdym Pakiecie Nagród Gree, bez względu na ilość zebranych punktów, znajdują się niezwykle wygodne i komfortowe dresy od 4F, idealne do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu.

Dla Instalatorów, którzy zbiorą największą ilość punktów, mamy coś wyjątkowego: voucher na weekendowy wyjazd dla dwóch osób. Poza tym wśród nagród znaleźć można także solidne plecaki i nerki marki 4F i kubek Gree, które będą doskonałym dodatkiem do weekendowych wyjazdów bądź odpoczynku w domu.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, zatem użytkownicy aplikacji z pełnym dostępem do wszystkich jej funkcjonalności po odbyciu szkolenia FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree, dołączyć do Programu, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 1 października do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!


W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie