Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Postaw na Versati III – zyskaj potrójnie

25 stycznia 2022

Już teraz rusza wyjątkowa edycja Programu Lojalnościowego „Gree Wspiera Instalatorów”. Tym razem, pierwszy raz w jego dotychczasowej historii, poświęcony został innowacyjnym pompom ciepła Versati III, których oferta w tym sezonie jest rozbudowana o nowe, większe wydajności.

Akcja pod hasłem „Postaw na Versati III – zyskaj potrójnie” to szansa na zdobycie aż trzech pakietów nagród. Punkty zebrane w trakcie trwania programu wymienić można na bardzo atrakcyjne nagrody. Wśród nich designerski oczyszczacz powietrza Gree Quadro UV, komplet odzieży marki 4F oraz komplet wierteł do betonu. Na najlepszych czekają dodatkowo vouchery na weekendowy pobyt w Polsce dla dwóch osób.

Na czym polega Program Lojalnościowy Gree?

W czasie trwania akcji uczestnicy Programu „Gree Wspiera Instalatorów” zbierają punkty za zakup i instalację pomp ciepła Gree Versati III Split i Monoblok, rejestrując instalację w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Każda pompa ciepła z serii Versati III ma przypisaną określoną ilość punktów. Naliczane są one na koncie użytkownika, który może je później wymienić na wybrany spośród trzech pakiet nagród od Gree: PAKIET START, PAKIET EXTRA, PAKIET PREMIUM.

Jakie nagrody można zdobyć?

W każdym Pakiecie Nagród Gree, bez względu na ilość zebranych punktów, znajduje się komplet odzieży marki 4F oraz komplet wierteł od betonu.

W Pakiecie Extra można znaleźć między innymi oczyszczacz powietrza Quadro UV. To innowacyjne urządzenie, które poza klasycznym mechanicznym oczyszczaniem powietrza wykorzystuje jednocześnie technologię LED UV, czyli eliminację szkodliwych mikroorganizmów przy pomocy promieniowania ultrafioletowego zapewniając nawet do 99.9% skuteczności filtracji powietrza! To idealny strażnik do walki ze smogiem, alergenami i bakteriami zapewniający świeże i zdrowe powietrze przez cały rok.

Dla najlepszych Uczestników, którzy zbiorą największą liczbę punktów za wprowadzone instalacje pomp ciepła Versati III przewidziane zostały vouchery na weekendowy wyjazd w Polsce dla dwóch.

Kto może wziąć udział w Programie Lojalnościowym „Gree Wspiera Instalatorów”?

W Programie Gree mogą wziąć udział tylko Autoryzowani Instalatorzy Gree, czyli użytkownicy aplikacji Gree Strefa Instalatora, którzy posiadają pełny dostęp do wszystkich jej funkcjonalności nabytych po szkoleniu przez FREE POLSKA.

Aby dołączyć do Programu wystarczy kliknąć w kafelek Program Gree dołączyć do Programu, zaakceptować Regulamin Programu i rozpocząć zbieranie punktów, które będą zapisywać się na indywidualnym koncie użytkownika. Zasady naliczania punktów w Programie oraz pełen Regulamin Programu Gree dostępny jest wyłącznie w aplikacji.

Akcja trwa od 25 stycznia do 30 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Program realizowany jest wyłącznie w Aplikacji Gree – Strefa Instalatora.

Nie masz jeszcze aplikacji Gree? Jak to możliwe?
Zarejestruj się już teraz!


W zależności od oprogramowania, kliknij w odpowiednią ikonę.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie