Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Szukasz klimatyzatora? Postaw na model z technologią pomp ciepła!

19 marca 2024

Jeśli stoisz właśnie przed wyborem klimatyzatora lub jesteś instalatorem klimatyzacji, którego klient chce zainwestować w sprawdzone i pewne urządzenie całoroczne, polecamy flagowy klimatyzator marki Gree Amber Prestige!

Dlaczego? Odpowiadamy poniżej!

TECHNOLOGIA POMP CIEPŁA W KLIMATYZATORZE

Klimatyzatory z technicznego punktu widzenia to pompy ciepła powietrze-powietrze. Amber Prestige dzięki swojej konstrukcji znacznie szerzej, niż inne klimatyzatory, wykorzystuje zalety tej technologii. Wyposażony został w dwustopniową sprężarkę rotacyjną, która stosowana jest w pompach ciepła Gree.  Dzięki temu klimatyzator ten jest w stanie nie tylko chłodzić, ale także wydajnie ogrzewać pomieszczenia nawet przy temperaturze zewnętrznej -30°C. Ponadto utrzymuje nominalną wydajność grzewczą nawet do -15°C. Wyposażenie w grzałki tacy ociekowej i podgrzewanie karteru kompresora gwarantuje niezawodną pracę urządzenia praktycznie w każdych warunkach polskiego klimatu. 

NAJWYŻSZA KLASA ENERGETYCZNA W CHŁODZENIU I GRZANIU

Dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym efektywność klimatyzatora Amber Prestige jest bardzo wysoka. Modele o najbardziej popularnej wydajności 9 i 12 kW charakteryzują się klasą energetyczną A+++, zarówno w trybie chłodzenia, jak i w trybie grzania. Gwarantuje to energooszczędną pracę przez cały rok. SCOP do 5,1 oznacza, że sezonowo nawet ponad 80% uzyskanego ciepła jest bezpłatnie pobierane z otoczenia, jakim jest powietrze zewnętrzne.

KOMFORT PRZEZ CAŁY ROK

Amber Prestige jest wyjątkowo cichym urządzeniem. Jednostka wewnętrzna może pracować z poziomem ciśnienia akustycznego nawet jedynie 18 dB(A). Klimatyzator wyposażony jest w standardzie w moduł WiFi, obsługiwany przez dedykowaną aplikację Gree+ oraz po doposażeniu w sterownik ścienny może być łatwo integrowany z systemami inteligentnych budynków, wykorzystując Modbus RTU. Automatyczne żaluzje pionowe i poziome, 7 biegów wentylatora czy funkcja gorącego startu to tylko wybrane atuty tego urządzenia, które stoją na straży komfortu użytkownika przez cały rok.

7 LAT GWARANCJI

Od początku swojej działalności priorytetem marki Gree jest zapewnienie wysokiej jakości i niezawodności działania urządzeń. Model Amber Prestige od wielu lat zyskuje rzesze kolejnych zadowolonych klientów, ciesząc się opinią niezawodnego klimatyzatora zaprojektowanego do pracy całorocznej. 7 lat gwarancji Gree jest potwierdzeniem najwyższej jakości i niezawodności działania, co w połączeniu z montażem i opieką serwisową Autoryzowanego Instalatora Gree, daje gwarancję bezpieczeństwa działania systemu na długi czas.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie