Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

CIEPŁO Z GREE – premiera

24 listopada 2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą i jedną z kluczowych publikacji Gree tj. z nowym Katalogiem CIEPŁO Z GREE!

Pozycja lidera marki Gree w branży chłodniczej, jak również wysoki poziom efektywności i inteligentnej pracy naszych urządzeń, stworzył naturalną przestrzeń do rozwoju portfela produktów i usług w kolejnych obszarach. Jesteśmy gotowi, by naszą misję kontynuować także w obszarze ogrzewnictwa budynków, koncentrując się na dostarczaniu wartościowych produktów i usług naszym klientom, którzy szukają doskonałych rozwiązań, by efektywnie i energooszczędnie ogrzać mieszkania, domy, czy firmy

Katalog CIEPŁO Z GREE prezentuje szerokie spectrum rozwiązań grzewczych, dostosowanych do różnych potrzeb. Oferując aż trzy alternatywne rozwiązania do ogrzewania budynków, Gree gwarantuje możliwość obsługi wielu rodzaju obiektów. Każde z naszych rozwiązań charakteryzuje się indywidualnymi cechami i zaletami.

•          Klimatyzatory do ogrzewania – modele, które oferujemy, to urządzenia doskonałe do ogrzewania w każdych warunkach polskiego klimatu. Odpowiednie nie tylko do mieszkań, ale również do domów i lokali użytkowych.

•          Pompy ciepła Versati – to rozwiązania dedykowane dla domów i lokali komercyjnych, które posłużą nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia, jak i przygotowania wody użytkowej. To, co je wyróżnia, to wydajna i energooszczędna praca. W zależności od potrzeb użytkowników, dostępne są typy: Split, Monoblok oraz All in One.

•          GMV6 Heat recovery – to innowacyjny system z odzyskiem ciepła, dedykowany dużym inwestycjom komercyjnym. Zapewnia nie tylko chłodzenie i ogrzewanie, ale – po doposażeniu w hydro moduł – integrację z układami wodnymi. Dzięki temu ich praca jest wyjątkowo ekonomiczna, a odzysk ciepła z chłodzenia pomieszczeń znacząco ogranicza zużycie energetyczne budynku.

Zobacz Katalog CIEPŁO Z GREE 2023 już teraz!

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie