Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

INWESTUJ W WYDAJNOŚĆ Z TECHNOLOGIĄ GMV6.
Sprawdź nowe możliwości na 2023 r.

09 maja 2023

Systemy VRF Gree GMV to tzw. systemy o zmiennym przepływie czynnika, czyli układy, w których jedna jednostka zewnętrzna obsługiwać może nawet do 80 jednostek wewnętrznych. Nowoczesna konstrukcja jednostek GMV6 sprawia, że możliwości prowadzenia instalacji są szersze, montaż urządzeń łatwiejszy, a rozruch jeszcze szybszy. Dzięki temu proces inwestycji jest realizowany sprawnie i bezproblemowo w różnych budynkach i zastosowaniach.

Premiera katalogu GMV 2023

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce najnowszą publikację Free Polska tj. KATALOG GMV 2023, w którym znajdą Państwo całe spektrum rozwiązań klimatyzacyjnych VRF dla dużych budynków i inwestycji budowlanych. Lata doskonalenia przez Gree rozwiązań VRF zaowocowały premierą szóstej generacji systemów dwururowych GMV Modular w Polsce, które prezentują szereg korzyści zarówno dla projektantów, instalatorów jak i inwestorów. Spośród wszystkich rozwiązań klimatyzacyjnych Gree, systemy GMV oferują użytkownikowi zdecydowanie najszersze możliwości zarządzania. Posiadają nowoczesne i rozbudowane narzędzia serwisowe – debuggery, które umożliwiają instalatorom i serwisantom kontrolę działania oraz parametrów w czasie rzeczywistym, sprawne wykonanie rozruchu oraz zarządzanie jednostkami. Intuicyjny i łatwy w obsłudze program doborowy GMV Selector pozwala na wygodne projektowanie nawet bardzo rozbudowanych układów VRF Gree GMV.

Szósta generacja GMV to także udoskonalony system HEAT RECOVERY, oparty na modułowych jednostkach zewnętrznych oraz wykorzystaniu trójrurowej instalacji chłodniczej, dzięki którym umożliwia jednoczesne ogrzewanie i chłodzenie wielu pomieszczeń oraz odzysk ciepła. Największą zaletą systemów szóstej generacji w porównaniu do poprzedniej jest możliwość integracji z układami wodnymi. Zastosowanie hydromodułów pozwala na współpracę z systemem ogrzewania płaszczyznowego i/lub zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Daje to niedostępną wcześniej możliwość odzyskiwania ciepła latem przy pracy klimatyzacji do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Te i jeszcze więcej informacji o systemach GMV Gree znajdziecie Państwo w najnowszym katalogu. Zapraszamy do lektury!

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie