Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Odkryj NOWOŚCI 2024 w nowym cenniku RAC/LCAC – już od 15 maja

07 maja 2024

Emocje sięgają zenitu! Zaprezentowane przedpremierowo na targach Enex i Warsaw HVAC Expo najnowsze modele klimatyzatorów Gree dołączają do oferty wraz z oficjalnym wejściem w życie nowego cennika RAC/LCAC, które przypada na dzień 15 maja 2024.

Poznajcie zatem bliżej urządzenia, które w naszej opinii skradną serca klientów w najbliższym sezonie.

Odkryj NOWOŚCI Gree 2024

AIRY z technologią G-AI PLUS 2.0.

AIRY to przede wszystkim innowacyjne technologie, które przekładają się na wydajne, trwałe i przyjazne dla środowiska rozwiązania. Wyposażony w sztuczną inteligencję G-AI Plus 2.0, zapewnia maksymalny komfort dla użytkowników przy jednoczesnym energooszczędnym działaniu – nawet do 24% oszczędności energii rocznie. Szerokie zakresy temperatur pracy w połączeniu z przełomową technologią hybrydowego odszraniania gwarantują bezpieczną i stabilną pracę systemu oraz niezawodne ogrzewanie nawet do -25°C. Konstrukcja zaokrąglonej
żaluzji z szerokim zakresem ruchu umożliwia ustawienie nawiewu pod wieloma
kątami, gwarantując wysoki komfort niezależnie od tego, czy użytkownik znajduje się bezpośrednio przy urządzeniu, czy w drugim końcu pomieszczenia – zasięg nawiewu w zależności od modelu sięga nawet do 15,5 m.

PULAR PRO. Inspirowany klasyką. Otwarty na nowoczesność.

Pular PRO Dark

Najnowsza kolekcja Pular PRO to kontynuacja kultowej już serii klimatyzatorów Pular. Przy zachowaniu prostej formy i estetyki w duchu minimal urządzenia zyskały nowy, mocny kolor i całe spektrum funkcji i udogodnień. Pular PRO to klimatyzator, który nie tylko efektywnie chłodzi, ale także wydajnie ogrzewa. Szeroki zakres temperatur pracy oraz fabryczne podgrzewanie karteru sprężarki i tacy kondensatu gwarantują niezawodne działanie nawet przy -25°C na zewnątrz. Poza klasycznymi atutami serii Pular, takimi jak sterowanie Wi-Fi w komplecie, automatyczna żaluzja pionowa i pozioma oraz samooczyszczanie wymiennika jednostki wewnętrznej i jonizator powietrza, zaletą tego modelu jest także możliwość doposażenia go w szeroką gamę sterowników i akcesoriów, takich jak kontroler przewodowy naścienny, sterownik centralny, moduł pozwolenia na pracę, czy sterownik pracy rotacyjnej.

CLIVIA SATIN BLACK – czwarty kolor komfortu

Clivia Satin Black

Najnowsza odsłona bestsellerowej kolekcji klimatyzatorów Clivia w kolorze satynowej, nieoczywistej czerni. Model ścienny Clivia Satin Black to urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię G-AI, która pozwala znacznie ograniczyć zużycie energii. Algorytm dynamicznie zmienia sposób pracy klimatyzatora, wybierając najkorzystniejszą strategię energooszczędności. Urządzenie wyposażone w funkcję inteligentnej kontroli wilgotności, a także funkcje prozdrowotne, takie jak technologia LED UVC, jonizacja czy samooczyszczenie wymiennika ciepła, dba o komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Nocny tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej redukuje poziom hałasu nawet do 40 dB(A), co zapewnia spokój domowników i sąsiedztwa. Wydajna i energooszczędna praca zarówno w trybie chłodzenia, jak i ogrzewania (nawet przy temp. -25° na zewnątrz), potwierdza, że klimatyzator Clivia sprawdzi się doskonale, jako urządzenie całoroczne.

AHU Kit UMP

AHU Kit UMP dla systemów U-Match Plus

AHU Kit UMP umożliwia obsługę chłodnic / nagrzewnic bezpośredniego odparowania w centralach wentylacyjnych przez jednostkę zewnętrzną Gree serii U-Match Plus. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych jak i niedużych lokalach komercyjnych i daje możliwość kompleksowej obsługi pomieszczeń w zakresie wentylacji i klimatyzacji, sterowanej sygnałami z centrali lub sterownikiem Gree.

Sprawdź pełną ofertę Gree w najnowszym cenniku, który obowiązuje od 15 maja 2024.

  • Cennik obowiązuje od 15 maja 2024 r. do odwołania.
  • Podane ceny są cenami netto za wyjątkiem klimatyzatorów przenośnych i oczyszczaczy powietrza, których ceny są cenami brutto.
  • Szczegóły dostępne są u Autoryzowanych Dystrybutorów Gree.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie