Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Nowy MYSTIC DARK – nawilżacz powietrza Gree w eleganckiej i stylowej odsłonie

23 sierpnia 2021

Postaw na nawilżacz powietrza w wyjątkowo eleganckim wydaniu – poznaj nowego Mystic Dark.

Kultowy nawilżacz powietrza Gree od teraz dostępny jest w nowym wariancie kolorystycznym. Mystic Dark, to urządzenie idealne dla osób poszukujących dodatków o wyjątkowym designie. Elegancja i klasyczna czerń idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza, dając przy tym odpowiedni poziom nawilżenia powietrza.

Estetyczny i przyciągający oko wygląd to jednak nie wszystko. Nawilżacz Gree Mystic szybko i skutecznie podnosi wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Jest łatwy w obsłudze i energooszczędny. Dzięki inteligentnej pracy oraz pojemnemu zbiornikowi może pracować bezobsługowo nawet do kilkunastu godzin.

Zmysłowa mgiełka Gree w nowej odsłonie

Mystic Dark wykorzystuje technologię ultradźwięków, za pomocą których rozbija wodę na drobne cząsteczki tworząc zmysłową mgiełkę. Zastosowana technologia jest  bezkonkurencyjna pod względem niskiej głośności prac. Ponadto model ten posiada  wbudowany higrometr (wilgotościomierz), który pozwala precyzyjnie zmierzyć stopień nawilżenia powietrza w pomieszczeniu. Na froncie urządzenia znajduje się wskaźnik LED, który w czytelny sposób informuje o poziomie wilgotności. Zaleca się, aby wynosił on 40-60%. Zbyt niski poziom nawilżenia powietrza w naszym domu może nie tylko powodować obniżenie samopoczucia, ale również negatywnie wpływać na zdrowie. Kaszel, ból gardła, przekrwione oczy, a nawet alergie – to tylko część z możliwych skutków zbyt suchego powietrza. Wysuszone śluzówki nosa i gardła, poza obniżonym komfortem oddychania, prowadzą do częstszych infekcji i kłopotów ze zdrowiem.

Wydajny, cichy i bezobsługowy

Mystic Dark wyposażony jest w 4-litrowy zbiornik na wodę. Od momentu pełnego napełnienia może pracować nawet do kilkunastu godzin. Urządzenie ma wydajność do 300 ml/h, co zapewnia efektywne nawilżenie pomieszczeń o powierzchni nawet do 40mkw. W trakcie pracy zużywa zaledwie 20W, dzięki czemu jest niezwykle energooszczędny. Nawilżacz Mystic wyróżnia niski poziom ciśnienia akustycznego, dzięki temu można wykorzystywać go również nocą, bez obaw o zakłócenie snu hałasem działającego urządzenia. Ma także 3 nastawy intensywności pracy oraz tryb inteligentny, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkowników.  Wbudowany filtr węglowy zapewnia, że powietrze oczyszczone jest z pyłów, kurzu i mikroorganizmów.

Poczuj się jak w SPA

Mystic Dark jest wyposażony w kasetkę zapachową, dzięki której urządzenie posiada funkcje aromatyzacji powietrza, wystarczy dodać kilka kropli olejku eterycznego, który poza zmysłowym zapachem, wykazuje działanie zwalczające szerokie spektrum bakterii oraz wirusów, działa przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie. Warto zatem wykorzystać tą możliwość, aby dodatkowo zadbać o zdrowe powietrze w domu.

Więcej informacji o Mystic Dark:

Gree Mystic Dark jest już w sprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Dystrybutorami:
https://gree.pl/dystrybutorzy/

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie