Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Zadzwoń na infolinię:
Biuro 12 307 06 40

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Dział Techniczny 12 431 33 27

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Wróć

Jaka klimatyzacja do mieszkania sprawdzi się najlepiej?

Gree
Gree

Klimatyzacja w prywatnej nieruchomości do duży komfort szczególnie w parne, letnie dni. Obecnie coraz więcej osób pracuje też zdalnie, spędzając w domu, czy mieszkaniu znacznie więcej czasu. Jaka klimatyzacja najlepiej się sprawdzi?

Czym wyróżnia się dobry klimatyzator?

Klimatyzacja powinna być skuteczna, ale to nie jedyna cecha, która decyduje o jakości urządzenia. Oprócz efektywności istotna jest też energooszczędność. Porządny klimatyzator zapewnia wysokiej klasy chłodzenie przy jak najmniejszych kosztach. Urządzenia marki Gree z powodzeniem łączą wydajność z oszczędnością zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Klimatyzatory Gree posiadają bardzo korzystne parametry, włącznie z wartościami przepływu powietrza, dzięki czemu nadają się nawet do większych pomieszczeń.

Cicha praca takiego sprzętu również ma duże znaczenie. Głośno działający klimatyzator może przeszkadzać zarówno w pracy, jak i w trakcie snu. Projektując klimatyzatory firma Gree ma ten aspekt zawsze na uwadze. Nasze urządzenia posiadają 3 różne tryby, w tym tryb cichej pracy bardzo przydatny podczas odpoczynku.

Nie zapominamy też o kwestiach estetycznych. Użytkownicy powinni mieć możliwość wyboru designu, który będzie pasował do aranżacji ich mieszkania. Dlatego Gree oferuje szeroki wybór pod względem stylu, wymiarów, kolorystyki, jak również elementów dekoracyjnych, co znacznie uprości znalezienie odpowiedniego wizualnie urządzenia. A więc jaka klimatyzacja do mieszkania okaże się najlepsza?

Klimatyzator ścienny – skuteczne rozwiązanie do mieszkania

Klimatyzatory ścienne to wciąż jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań również w mieszkaniach. Charakteryzuje je wysoka skuteczność i funkcjonalność, prostota sterowania, a także kompaktowe wymiary. W Gree znajdziesz również modele korzystające z technologii sztucznej inteligencji, takie jak Clivia, które uczą się potrzeb użytkownika i zapewniają maksymalny komfort przy jak najniższym zużyciu energii. Klimatyzator Soyal wyposażony jest skolei w specjalny czujnik, wykrywający obecność w pomieszczeniu ludzi i zwierząt. W zależności od tej informacji dostosowuje nawiew, co pozwala na dodatkową oszczędność energii.

Klimatyzatory ścienne Gree umożliwiają precyzyjną regulację nawiewu, a wentylator posiada aż 7 biegów. Dzięki specjalnej żaluzji nawiew jest kontrolowany zarówno w kierunku poziomym, jak i pionowym. Bardzo praktyczne usprawnienia to także inwerter, który pozwala na precyzyjne utrzymanie zadanej temperatury (a więc także oszczędność energii), czy tryb turbo, za sprawą którego konkretna temperatura może zostać osiągnięta w krótszym czasie.

Ścienny klimatyzator do mieszkania Gree BORA

Klimatyzacja przypodłogowa i przenośna

Klimatyzacja przypodłogowo-sufitowa to alternatywne rozwiązanie, które również można zastosować w mieszkaniu. Jego największą zaletą jest możliwość zamontowania w dowolnym miejscu na ścianie lub suficie.

 Szczególnie dobrze sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach. Urządzenia tego typu marki Gree cechują się dużą wydajnością, cichą pracą i niebanalną estetyką.

Jeszcze prostszym pomysłem są klimatyzatory przenośne. Nie wymagają one zmian w strukturze ścian budynku, czy uzyskiwania pozwolenia na instalację stacjonarną. Są to niewielkie, proste w instalacji i użytkowaniu urządzenia, które w każdej chwili możesz przenieść do innego pomieszczenia. W Gree oferujemy zarówno nowoczesne klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, jak i przenośne.

Wygoda niezależnie od modelu

Klimatyzatory do mieszkania powinny gwarantować użytkownikom zarówno doskonałe parametry chłodzenia i grzania, jak i łatwość obsługi. Niezależnie od wyboru rodzaju i modelu klimatyzatory Gree są wyjątkowo funkcjonalne. Można nimi zdalnie sterować z wykorzystaniem Wi-Fi, a także przy pomocy smartfona, czy tabletu. Dostępne są też takie opcje kontroli jak ustawienia dobowe, czy sterowanie bezprzewodowym pilotem.

Klimatyzatory Gree są tak skonstruowane, aby wspierać korzystny dla zdrowia, optymalny mikroklimat w pomieszczeniach. Szeroki zakres nastawu temperatury umożliwia takie jej ustawienie, żeby nie różniła się znacznie od temperatury na zewnątrz (zalecana różnica nie większa, niż 6-7°C). Niektóre modele pozwalają też na regulację poziomu wilgotności w mieszkaniu, czy samoczynne czyszczenie jednostki wewnętrznej z zanieczyszczeń stałych. Sprawdź ofertę Gree na klimatyzatory do mieszkania.

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie